Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon feltekeny vagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon feltekeny vagyok az egyetemista baratnomra! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A baratnom raadasul nehez egyetemre jar, szal sokat tanul, es sokaig van bent neha. Egyreszt ritkan talalkozunk, masreszt bulizni is jar, ami zavar. Tegnap este 8-ig volt bent, ossze is vesztuk mert azt hittem hazudik, mert keptelenyeg h 12 ora hosszat bent tartsak, majd megmutatta az orarendjet de akkor se jo ez igy. Talizni se ert ra, mert ment haza taluni. Ma reggel felhivtam, hogy talizzunk e. Mondta hogy suru hetvegeje van, kitakaritja a szobajat, ma este buli, ahova menjek en is, mikozben senki nem ismerek, aztan vasarnap tanul. Hetfon megy ujra az egesz. Raadasul csinos es szep is. Megorulok lassan de az egyetemet nem hiszem hogy otthagyna miattam, igy viszont sehogy se jo. Elhagyni nem akarom.
2016. szept. 24. 10:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Ne aggódj, ha van egy csöpp esze, elhagy ő magától. Ilyen hülye mellett, mint te, úgysem fog megmaradni. Ha nem bírod megérteni, hogy órája van, tanulnia kell, és más dolga is van, mint a féltékeny barátja hisztijét, oktalan vádaskodásait hallgassa, akkor ki leszel dobva a fenébe.


Azért meg ne is hagyja el az egyetemet, mert te egy kisp..csű, önbizalomhiányos, lelki nyomorult vagy, aki nem hiszi el, hogy megérdemes egy olyan nőt, mint a csajod, ezért szekírozod. Egy ilyen alakért kár lenne tönkretennie az életét. Tanulj meg bízni benne, meg magadban is, és kész. Ha meg nem megy, akkor légy férfi, és állj tovább, vagy várd meg, amíg kidob a saját hülyeséged miatt.

2016. szept. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mar bocs, de hetkozbe sosem er, hetvegen meg mindenfele emberekkel bulizik! Miert is velem van a gond?
2016. szept. 24. 10:14
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezen hisztizni. Egyetem más világ. Te meg keressél másik csajt.
2016. szept. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

nem lehet hogy már nem szeret? Arra van mindig időnk amire akarjuk hogy legyen.

Ha ő nem akar találkozni veled akkor..

2016. szept. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2! Akkor egyetemista csak egyetemistaval jojjon ossze?? Amugy amikor egyutt vagyunk minden jo es szep. Csak ez ritkan van. A bulikrol annyit hogy hiv, de mit csinaljak ott egy rakas jdegennel? Nem tusok beszelgetni idegenekkel. Olyan konnyen odavagja hogy ismerkedjek mert jofej mindenki...kosz
2016. szept. 24. 10:22
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

Nekem volt egyetem mellett kapcsolatom, pedig nem büfészakra járok. Oké, sokat kell tanulni, főleg egy biológusnak, orvosisnak, mérnöknek, de ez nem is gond. Az viszont gázosabb, hogy soha nem találkoztok, és hétvégén inkább bulizik.

Szerintem ez az ügy halott. Szakíts te, távozz méltósággal.

2016. szept. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%

Az 1. részben jól mondta a dolgokat. Az viszont igaz hogy abban barátnőd hibás hogy a szoba takarítását meg a bulizást előbbre helyezi nálad.


Én bármikor inkább lennék a másikkal kettesben, minthogy bulizni járkáljak, pedig én is szeretek bulizni

2016. szept. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem te egy cseppet sem vagy neki fontos, ha fontos lennél, inkább választan egy veled való találkozást, mint egy bulit.
2016. szept. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Halottnak tűnik a dolog. Hív a buliba. Valószínű, tudja már, hogy úgysem mész. Ja és ez azt jelenti, nem egy távoli városban van egyetemen. Oké, egyértelmű, hogy tanulni, bejárni kell, de ahogy látom, sok mindenre van még ideje, kivéve rád. Szeretek valakit, csak úgy sakkozok az időmmel, minimum, hetente 3-4 alkalommal jusson időm a másikra. Nagyon szűkös, akkor is legalább 1-2 óra.
2016. szept. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%

Egyikőtök se fut százon szerintem.

Én egyetemista vagyok, a barátom szakma után dolgozik, de nincsenek gondjaink, mert nem vagyunk ilyenek :D

Ő nem nevez hazugnak azért, mert csütörtökön este 7-ig van órám, fel se merül benne, hogy ne lenne igaz amit mondok.

Én pedig mindig fontosabbnak tartom azt, hogy vele legyek, mint azt, hogy bulizgassak random emberekkel.


Le kéne ülni megbeszélni ezeket, ha nem akarod elhagyni. Mondd el, hogy a viselkedésében mi bánt, és hogy szeretnéd, hogy változtasson. Viszont magadat is szedd össze, mert egyáltalán nem normális, hogy gyanúsítgatod egyből, meg az se, hogy azt akarod iratkozzon ki...

2016. szept. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!