Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek ha a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha a barátnőtök sokat enne? Ami meg is látszik rajta.

Figyelt kérdés
Nem eszik naponta sokszor csak 1-2 szer, de akkor férfiembereket megszégyenítő mennyiséget rendes főtt ételből. Ha elmentek vele nyilvánosan enni, akkor is ilyen nagy adagokat rendel. Ez meg is látszik rajta, gyerekkora óta kövér. Az oké, ha összejöttök egy kövér lánnyal mert nem zavar, de ezt a falánkságot hogy lehet elnézni? Annyi mentsége legyen, hogy kövérként tartja a súlyát a sok kaja mellett nem hízik tovább. De nem ciki ez egy étteremben, vagy a szüleiteknél egy ebéden?
2016. okt. 30. 21:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Alapból nem jönnék ilyennel össze, mert nekem nem jönnek be a molettebb/kövér lányok.
2016. okt. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Nem csak a férfi ehet annyit, amennyit akar.

Ha nem tetszik, szakíts vele. Neked sem tetszene, ha be akarna szabályozni.

2016. okt. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

az egészséges életmód és egy bizonyos igényszint az alap párválasztásnál nálam.

szóval nem lenne a barátnőm,ha már alapszemléletben ennyire különböznénk.

2016. okt. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
34%
alapból kizárva én a sovány csajokat kedvelem
2016. okt. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
31%
Mit hazudtok már, ti mondjátok, hogy egy nő azt választ, akit akar. Még az átlag alattiak is.
2016. okt. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%

az a bajod, hogy eszik, vagy a súlya?


ha az evés, akkor lehet, hogy téged nem is a mennyiség zavar (most őszintén, ki nézegeti, hogy mennyi kaja van a másik tányérján), hanem az asztali etikett vagy annak a hiánya, nem?

2016. okt. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%
Sztem a kérdező a lány, egy férfi sem gondolna így a barátnőjére, főként ha úgy ismerte meg eleve hogy kövér.
2016. okt. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
Engem, nem zavar, hogy kétszemélyes tálakat szokott rendelni. Na jó, nekem sem elég egy sima felnőtt adag.
2016. okt. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Engem nem zavarna
2016. okt. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
Ekkora parasztot... Így jöttél össze vele nem? Akkor mi a gond? Ha nem tetszik szakítsz, ennyire egyszerű.
2016. okt. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!