Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem hagy elég szabadidőt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem hagy elég szabadidőt a barátnőtök, azt hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés

9 honapja vagyunk együtt, nagyon akarja, hogy hozzá költözzek. De én meg nem.


Ma elkisértem az ikeába és mondtam, hogy nem kisérem haza, hanem jövök haza pihenni. Mert NAGYON ki vagyok.


Na erre aztán sirásra állt a szája egyből. :(


Sajnos munkát sem tudok keresni mellette, mert ő azt szeretné, hogy mindig ott legyek vele és szeretgessem. Azt gondolja, hogy a munkakeresés az ilyen 1 kattintásos dolog, amire elég napi 20 perc, hogy közben beszélgetek vele. Nem érti meg, hogy az összes időmet erre kellene használnom és nagyon kell koncentrálnom.


2016. okt. 14. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Én soha nem töltöttem napi pár perc kattintgatásnál és 3-4 email küldésénél több időt munkakereséssel és mindig lett munkám kb egy héten belül.

Valamit nagyon rosszul csinálsz, ha neked ez minden idődet elveszi.

2016. okt. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
Csak így tovább és tökéletes papucs lesz belőled.
2016. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem betanitott munkat keresek, hanem karriert epitek.


Igen, te vagy az a fajta jelentkezo akin jokat szoktunk mosolyogni.

2016. okt. 14. 20:58
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Én se betanított munkákra jelentkezem. :D Jó önéletrajzom van és hamar szoktak jelentkezni.
2016. okt. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Gepeszmernok a vegzettsegem.
2016. okt. 14. 21:01
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem se tartott sokkal tovább az állásajánlatokat átnézni, illetve e-maileket írni laboroknak (preparatív vegyész vagyok). Reggelente fél, max egy óra, aztán a nap hátralévő része szabad, hacsak nincs interjú.

Úgyhogy ez elég szánalmas kifogás, kezdetnek legyél őszinte magadhoz, aztán a párodhoz is. Ha térre van szükséged, ne kifogásokat keress, és ne hárítsd a felelősséget. Legyen benned annyi, higy beleállsz a dolgokba. Szeretnél picit magad lenni. Pont. Bár szerintem nem is ezzel van igazán bajod a leírás alapján, ez is csak hárítás, hanem az összeköltözés itt a gond. Akkor meg erről kéne esetleg őszintén beszélned vele.

2016. okt. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ja de en munkaba jarok....nem azert keresek allast mert nincs munkam
2016. okt. 14. 21:09
 8/14 A kérdező kommentje:
Van nekem is lakasom, itt lakik ocsem, en tartom el...egy fillert nem fizet bele a reszibe...ket helyre nem birnek fizetni.
2016. okt. 14. 21:11
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
Jaj, mar megint te...
2016. okt. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Huzzál mar elfele...anyádba :D
2016. okt. 14. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!