Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit lépnétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit lépnétek, ha a barátnőtök azt mondaná egy hónap járás után, hogy "Konzervatív női egyed vagyok! Csak akkor fekszem le veled, ha már összeházasodtunk! "?

Figyelt kérdés
Miközben próbálnátok rávezetni, hogy szeretnétek lefeküdni vele.
2016. okt. 27. 18:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
2016-ban ez már lapát! Nem 1900-at írunk!
2016. okt. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

Ha a kapcsolat igaz es oszinte es tartosra tervezed varsz.

Ha csak pinacolade kell keres masikat aki hagya magat hasznalni

2016. okt. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
"Viszlát! Remélem találsz valaki balek, papucs férfit a jövőben, aki nem nézi a saját érdekeit és aláveti magát teljesen az akaratodnak. Én nagyon szeretem a szexet és ha már 1-2 hónapig nem vagyok nővel, akkor is teljesen rákattanok a csajozásra, hogy nőt és szexet szerezzek magamnak. Az arany középutat szeretem, vagyis az olyan nőket, akik nem fekszenek össze fűvel-fával és nincs hosszú listájuk arról hogy hány férfival voltak, de azért nem is apácaként viselkednek."
2016. okt. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Nőként azt mondom hogy ennyi volt...Ezt nem gondolhatja komolyam. Pár hetes, hónapos ismeretség után ki a f.asz akar házasodni? Az meg szintén nevetséges hogy járunk egy éve de semmi intimitás nincs...Betegesnek tartom ezt a hozzáállást. Az ilyen emberek szerintem defektesek.
2016. okt. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

a következőt válaszolnám:


"Akkor jó várakozást, mert soha nem foglak elvenni!"

2016. okt. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Nőként mondom: közölném vele, hogy a konzervatív női kis popóját megemelve elmehet a konzervatív büdös francba. De komolyan, fel nem foghatom, hogy az ilyen emberek hol élnek.. Jó eséllyel univerzumot tévesztettek, ha komolyan el is hiszik, h pár hónap leforgása alatt szépen összeházasodnak, aztán majd akkor derül ki, h nem megy egyutt a szex és jöhet is a válás.. Nagy karrier.
2016. okt. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Kicsit furcsán néznék amiért így fogalmazott, de elmondanám neki hogy nekem ez nem okozna gondot, simán benne lennék. Ha ő az akit keresek akkor úgysem ez a lényeg, ha meg nem ő az akkor minek is lennénk együtt?
2016. okt. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Örülnék neki, hogy egyformán gondolkodunk! .)
2016. okt. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Illetlen Levesek 4 ***** válasza:
10%

Egyszerűen rávenném, hogy de.


Az ilyen dolog, nem egy hónap után derül ki, hanem pár beszélgetés után bűzlik, mint a három napos dög.

Szóval csak szórakozik, de fel lehet izgatni annyira, hogy elveszítse az önuralmát. ;)

2016. okt. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30%
7# te komolyan ennyire hülye vagy? És mennyit vársz hogy kiderüljön ő e az? Mert ahhoz hogy valakit tényleg megismerj annyira hogy hozzá nej, el kell telnie egy kis időnek. A rózsaszín ködben nem tanácsos házasodni, mert aztán jönnek a szürke hétköznapok, és rájöttök hogy nem működik. Vagy mi van ha kiderül hogy ő csak havi egyszer szeret dugni? Hiába mondjátok, azért a szex is nagyon fontos egy kapcsolatban.
2016. okt. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!