Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lobbanthatom fel újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lobbanthatom fel újra a tüzet?

Figyelt kérdés
Ő egy 35 éves férfi, én egy 24 éves lány vagyok. Május óta ismerjük egymást, de csak 1 hónapja randizgattunk. Teljesen egy hullámhosszon vagyunk, ezt ő is így gondolja. De most szakítottunk mert szerinte nem működik eléggé a kémia.. Más gond nincs, mindig ilyen lányra vágyott mint én, és fontos vagyok neki. Sokat gondolkodtam és rájöttem mi lehetett a probléma. Ő mindig azt mondta, hogy én túl jó vagyok hozzá mert ő nem néz ki jól és kövér, ami nem igaz csak nincs önbizalma. És nekem sincs túl nagy önbizalmam, én pedig nem tartottam elég okosnak magam hozzá, mert ő egy orvos. Ezért én túlságosan visszafogott voltam az ágyban, pedig kívántam, ő meg nagyon rám volt gerjedve. De mivel én nem nyíltam meg előtte a gátlásaim miatt így ellaposodott ez a dolog köztünk.. És gondolom nem látta rajtam, hogy kívánom, amitől csak még kisebb lett az önbizalma. De én vele akarok lenni, meg akarok nyílni előtte, mert ha ez sikerülne akkor működne a kémia is, úgy érzem. Mit tehetnék? Vissza tudom hódítani valahogy? Tényleg tökéletes lenne minden, akár ő lehetne az igazi. Nem tudok lemondani róla.

2016. okt. 31. 06:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha fontos neked és szereted,akkor ne add fel.És a szexel kapcsolatban ne gondolkodj ne görcsölj rá engedd el magad és akkor müködni fog,Tedd azt amit érzel nyilj meg előtte ne csak akard tedd is meg ne félj semmitől.
2016. okt. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mond el neki, hogy mit érzel, és hogy nehezen nyitsz meg. Adjon kettőtoknek egy kis időt. Utána meg ne ess át a ló túloldalára, hogy rögtön mindent bevállalsz az ágyban, mert az meg erőltetett lesz, és neked sem lesz jó.


Ha nem csak szexre vágyik tőled akkor türelmes lesz, ha tudja, hogy a zárkózottságod nem elutasítás

Ha meg nem ad ennyit sem kettőtöknek, akkor részéről ebben nincs több.


37f

2016. okt. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lepj tul. Ahol nincs kemia, mert "tul okos hozzad, es te ezert visszafogod magad"(???), ott max. kifogas kereses van, hogy mivel tudnad megis rabeszelni, hogy jojjon vissza hozzad. Ha meg a gatlasaid miatt nem nyilsz meg, akkor mi valtozott meg hirtelen? A gatlasok nem fognak elmulni csak azert mert hirtelen akarod, hogy elmuljanak, szoval inkabb ne vesztegessetek egymast idejet, mert ha mar nemi randizgatas alatt elmulik a kemia es ellaposodik a dolog, akkor mi lenne veletek tiz ev mulva? 35 eves ferfinek valoszinuleg mar van kialakult igenye az agyban, es nem szeretne arra varni, hogy a 11 evvel fiatalabb baratnoje vegre mikor hajlando igazan megnyilni neki ott (elcsepelt,de szoktak ugye mondani hogy legyel tunder a konyhaban, de k*va az agyban - szerintem az exed mar teged elpakolt a "jo lanyok" kategoriaba - aki tokeletes, jo lenne meghazasodni, de nem mukodik az agyban). Ezen egyedul kell dolgoznod, sajnos barmilyen cudarul is hangzik.
2016. okt. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó: nekem most 10 évvel fiatalabb, szexuális téren elég tapasztalatlan párom van, de csodás lány, isteni humora van, türelmes vagyok vele. Ha csak az ágyba kellene valószínűleg én sem lennék az, de így más.


Ezért kérdés, hogy a kérdező exe mire gyúr

2016. okt. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolso, ez aranyos, rendes pasi vagy (nokent irom), de nem te vagy az atlag. 35 eves korban pedig mar plane nem. Es nem feltetlen azert mert a kerdezo csak szexre kellett a pasasnak, hanem mert egyszeruen vannak olyan jellemu pasik, akik nem akarnak tanitani meg varakozni hogy a kedves levetkozze a gatlasait, hanem nagybetus Not akarnak az agyukba. Es ha nem mukodik, akkor tovabblepnek.
2016. okt. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szereted akkor nyílj meg neki és lepd meg talàlj ki vmit és ezek utàn elküld akkor csak arra hajtott am a nagy betűs nőkről meg annyit hogy azokat is simàn kihasznàljàk az ilyen pasik akik nem szeretnek vàrni arra hogy mikor dől be neki vmeik nő és ha meg bedől akkor meg csak eldobjàk mint egy rogyot !
2016. nov. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!