Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet fent tartani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet fent tartani a tüzet egy kapcsolatban? 2-3 évs után? Vagy 10 év után?

Figyelt kérdés
2016. okt. 28. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem erre nincs recept.En ugy gondolom,hogy ugy lehet fentartani,mint pl az elso ev alatt. Kozos programokat kell kitalalni, egymassal kommunikalni,idotszakitani egy kis romantikara,meglepni a masikat valamivel es szeretni,tisztelni egymast.
2016. okt. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindegy, mert feltételezhetően te vagy a nő, és tudniillik, az egyik fél motivált, az kevés. Olyan pasit meg még nem láttam, aki motivált lett volna.
2016. okt. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Baromi könnyen, csak kell hozzá egy kis önismeret.
2016. okt. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elején ugye nyilván más, új impulzusok, minden egy új élmény amit az első néhány alkalommal csináltok.

Aztán utána nyilván megszokottabbá válnak a dolgok, kicsit olykor többet engedünk meg magunknak. Elején jobb esetben nem bunkózunk, mert meg akarjuk nyerni, de ha már a miénknek érzünk valakit, akkor már talán többet megengedünk magunknak.


Szerintem fontos, utána is kedvébe járjunk a másiknak, figyeljünk rá, és ugyan úgy ne akarjuk megbántani mint az első hónapokban. Vitatkozni néha lehet, az normális, de csak ésszel.


Szerintem a kevesebb közös program, a másikkal való törődés, és a stílus amit megengedünk magunknak x idő után komoly tényező, hogy egy kapcsolat véget érjen, és úgy érezd nem akarod folytatni.


Amit most írtam ez a hogyan öljük meg a kapcsolatunkat jellemzése

2016. okt. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit nevezünk tűznek. Ha az ismerkedési szakasz izgalmát, az első randik és összebújások rózsaszín ködét, akkor konkrétan sehogy. Mert nem lesz meg ugyanaz az izgalom, akárhogyan is erőlködünk. Viszont ki lehet alakítani erős kötődést, szeretetet apró kedveskedésekkel, örömszerzéssel. Ebbe tartozhat egy szál virág, egy másik kedvére főzött vacsora, egy közös utazás, egy esti masszázs, bármi.
2016. okt. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha egy kapcsolat évek után is ott tart, ahol az elején, az valami gázos dolog, akár tűz, akár nem.

Szóval nem azon kéne ügyeskedni, ami amúgy is kb. leheleten.

2016. okt. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!