Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltűnt a vonzalom! Volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltűnt a vonzalom! Volt már valaki hasonló helyzetben? Többi lent! 21L

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt; de mostanában megváltozott valami. Harmónikus a kapcsolatunk, sokat beszélgetünk, mindig meghallgat ha valami problémám van, és szeretünk egymásnak örömet okozni! Őszinteség, hűség egyértelmű. De az együttlétek már nem olyanok mint régen. Beszéltünk már róla de megoldásra nem jutottunk. Imádjuk egymást, de ez nem tudom h alakult ki. Nem kész válaszokért jöttem, csak ha vki volt hasonló helyzetben azt szívesen elolvasnám mi történt és hogy végződött!

2016. okt. 31. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:

En amikor ezt ereztem szinten ket ev utan, akkor rovidesen szakitottam. Ne erts felre, az is harmonikus kapcsolat volt, sokat beszelgettunk, rettento rendes srac volt, de miutan mar nem mukodtunk egyutt nokent es ferfikent, azutan az egesz kapcsolat halott. Problemakrol beszelgetni anelkul is tudunk.

Azota pedig az uj kapcsolatomban rajottem, hogy aki "AZ", azzal nem mulik hosszu evek utan sem a vonzalom.

2016. okt. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem szabadna elmúlnia, pláne nem 2 év után. Valószínűleg nem egymást keresitek.
2016. okt. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszt! Sokszor gondoltam en is erre es tudom h nem normalis ennyi ido utan, h ilyen hamar eltunik, de nagyon nehez elfogadnom, mert szeretjuk egymast. De abban igazad van, hogy halott a kapcsolat
2016. okt. 31. 23:14
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont fordítva gondolom. A nagy lángolás, amíg magától megy a kapcsolat max 1.5-2 évig szokott tartani. Aki ilyenkor kilép, az újra és újra kb ilyen hosszú kapcsolatokban fogja találni magát, mert a biológiánk már csak így működik.


A megoldás az, hogy meg kell tanulni fenntartani az érdeklődést, a "tüzet". És erre tényleg nincsen kész megoldás, mindenkinek más működik. Ami viszont fontos, hogy szerintem nagyobb részt ezt magunkban kell keresni, hogy miért is jó vele, nem a másikban.


Ettől függetlenül persze lehet, hogy ez a kapcsolat már menthetetlen, és nem egymást keresetek, de 1.5-2 év múlva gondolj erre az új kapcsolatodban, amikor majd elkezded ugyanezt érezni, hogy ott ne juss addig míg menthetetlen lesz.

2016. nov. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 T.A.M.i ***** válasza:
100%

Utolsóval értek egyet a kezdeti nagy szerelem elmúlik.

Utána úgy mint edzésnél a tested, a kapcsolatot is ápolni kell. Ha nem tornázol-> elhízol és szarul érzed magad a bőrödben. Nem ápolod a kapcsolatod---> szarul fogod érezni magad benne.

2016. nov. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Lillo994 válasza:
Szerintem van igazság mindenki válaszában,de azért ha egy kapcsolatban két év után már elmúlik a szexuális vonzalom,akkor az inkább csak barátság ,mint a szerelem,és az ilyen kapcsolatban előbb utóbb nem érzik jól magukat a felek. Lehet át kellene beszélnének a dolgokat, hogy a szenvedély azért múlt el mert már nem vagytok szerelmesek,vagy sokszor lelki problémák miatt is megváltozhathat az együttlétek minősége. Kíváncsi lennék,hogy ez csak a te részéről van így,vagy a párod sem érzi már azt a szenvedélyt.
2016. nov. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sztem csak nálam van így, de sokszor én veszem el a kedvét. Ezt észrevettem

Sajnálom de ezzel nem tudok mit kezdeni, próbálkozom!

2016. nov. 10. 21:01
 8/9 GigiGygy ***** válasza:

Az én történetem rövid, és nagyon örülök, hogy így alakult. Remélem, hogy a tied is hasonlóan fog... Tehát én is pontosan így éreztem. Már nem volt jó a szex, nem élveztem, nem kívántam, vártam, hogy minél hamarabb túl legyünk rajta. A párom a második alkalom után észrevette, hogy baj van. Beszélgettünk, és azt mondta, hogy semmi baj, nem fogunk szeretkezni addig, amíg én nem akarom. Három nap telt el, és ismét szedjük szét egymást. :)

19/lány

2016. dec. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 GigiGygy ***** válasza:
U.i. lelki probléma miatt nem kívántam a szexet
2016. dec. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!