Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sajnos szerelmes vagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos szerelmes vagyok az egyik tanáromba mit tehetnék hogy ne gondoljak rá állandóan vagy hogy kiverjem a fejemből?

Figyelt kérdés
Tudom vannak ilyen kérdések el is olvastam de csak történetek vannak de megoldások tanácsok nincsennek.A tanár 27 és 14 de ha ti is meglátnátok rögtön belezúgnátok. Miként kezeljem ezt a dolgot. A legroszabb hogy minden nap összefutunk kivéve hétvégén.SEGITSETEK!!!!!!!!!!!
2009. márc. 19. 14:06
 1/6 A kérdező kommentje:
jah ő ffi és nagyon kedves és nagyon de nagyon jól néz ki
2009. márc. 19. 14:09
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Nemtudok rád pszichésen hatni.:S

Neked kell rádöbbeni h miként kezeld ezt a helyzetet.

nagyon fiatal vagy ha jól láttam 14éves.

2009. márc. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemen 20 éves voltam mikor összejöttem egy tanárommal aki 38 éves volt. De 14 évesen még kislány vagy neki
2009. márc. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tudom hogy kicsi vagyok de nekem nagyon tetszik és nem is az hogy össze jönni vele mert tudom 0% rá az esély ezért akarom valahogy elfelejteni de nem tom levegőnek nézni
2009. márc. 19. 14:37
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nincs mit tenni, el kell viselni a közelségét...:S

Ami jó is és rossz is egyben, tudom... Szerintem azzal kezdhetnéd, hogy nézegetsz másokat is...attól még őt is nézegetheted, de mégsem lesz olyan rossz. Én legalábbis így csinálnám :)

2009. márc. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez titpikus eset. Ez azt mutataja, hogy kamasz vagy. Szinte minden lány átesik ezen. Vagy egy tanár, vagy egy sztár... stb. Ne aggódj, akár mennyire furán hangzik, majd kiábrándulsz belőle, ha eljön az igazi :):):)
2009. márc. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!