Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek, elfogadjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek, elfogadjam vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy lány a munkahelyen, aki diszkréten, felajánlkozott nekem. Azt mondta, hogy nem bánná ha a hideg napokon ágyba bújnék vele és felmelegíteném, megölelgetném. Szóval, egyértelmű szexelni szeretne velem. A csavar a dologban az, hogy a lánynak van egy párkapcsolata is, de a párja, nagyon ritkán van ihol vele mivel árut szállít, kamionosként dolgozik. Konkrétan nem tudom, hogy mit tegyek most, utasítsam vissza, fogadjam el? A kolléganő szimpatikus, jól kijövünk mint kollégák. A barátját, a kamionos srácot viszont sajnálom, mivel láttam rajta mikor itthon volt és bejött hozzá a munkahelyre és futólag találkoztunk, hogy nagyon ragaszkodik és szereti a kolléganőmet. A kollegina meg csak úgy vele van és állítólag nem érez iránta semmit, szóval nekem ezt mondta a lány. Szakítani viszont meg nem, hiszem, hogy fog vele miattam ugyanis a párja fizeti az albérletét. Szóval elég fifikás a kolléganő.

Szerintetek most mi lenne a helyes megoldás? Én nem akarok belerondítani senkinek sem a kapcsolatába, de ez a nő megbolondít, egyszerűen látszik rajta, hogy feltett szándéka engem "becserkészni" ha beszélgetünk a munkahelyen mindég felhozza a pajzánkodást meg a szex témát. A múltkor bele csempészte a piros bugyiját a táskámba csak, hogy mikor munka után majd, hazamegyek, megtaláljam és felizgasson a bugyija.

29f



2016. nov. 1. 21:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
meghívnám a férjét egy sörre beszélgetni.
2016. nov. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem akarsz belerondítani egy kapcsolatba akkor a kolleganőt diszkréten utasísd el!Bàr az ilyen tipusú nők minden elérnek amit akarnak mert ők kitartóak nagyon is !
2016. nov. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Szégyenítsd meg mindenki előtt, az ilyen azt érdemli + a barátjának is tartozoé egy vallomással.
2016. nov. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ha elutasítom én leszek a rossz kolléga és lehet hogy a munkahelyem is veszélybe kerül miatta, ha belemegyek a játékába és a szeretője leszek, oda a becsületem.
2016. nov. 1. 22:07
 5/20 anonim ***** válasza:
Ne adj neki választ
2016. nov. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Szóval egy olyan, helyzetet kreált a kolléganő aminek nem tudom, hogy mi lesz a vége, de jól egyikőnk sem fog kijönni ebből a kis háromszögből. Mindenki, fog veszíteni valamit, bárhogy is alakul.

Szóval borzasztó vesztes helyzetbe kerültem.

2016. nov. 1. 22:11
 7/20 anonim ***** válasza:
86%

Tényleg azt akarod, hogy téged is kihasználjon egy hűtlen hülye tyúk?!

Tiéd a döntés.

2016. nov. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%

ha belemennél a játékába akkor se lenne jobb, hamár most veszélyeztetve érzed a m.helyed. azután pláne úgy kéne ugrálnod, ahogy ő fütyül.


de igenis nyerhetsz te is, a párja is

2016. nov. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hát nem akarom, hogy az orromnál fogva vezessen mint a párját, aki jókisfiuként fizeti a kollegina albérletét és annyira szerelmes, hogy nem tudja észre venni, hogy milyen a kedves barátnője. Mivel folyton úton van a kamionnal nem lát semmit és nem tud semmit.
2016. nov. 1. 22:18
 10/20 Pandas74 ***** válasza:
78%

Igen ertekes no a kollegina......adott a parja aki-ugymint en-kinnt tolti az eletet,-nyilvan nem ok nelkul,es ezen okok egyike ,hogy fizethesse a holgy,vagy mondjuk ugy parja alberletet-es a draga no veled kacerkodik....

Nem tudok elfogulatlan lenni-merthogy en is kamionozom,jelenleg is kinnt vagyok ,es igen en is megtapasztaltam ,hogy milyen az a ha az asszonyom massal kezdene .Ami teny...nagyon megterhelo ,egy kapcsolatra ez a sok tavollet,tenyszeruek a szuksegletek is a holgy reszerol,az hogy tarsasagra olelesre szexre vagyik.Csakhogy....mindenkepp tisztesegtelen a kamionos kollegamra nezve ,ha a kihasznalasa mellett teszi mindezt,mert ugye jo dolog a munkaja eredmenyet elvezni ,de azert mas pasi is kell....

Semmi kivetnivalo nem lenne a dologban ,ha elobb tisztazna a dolgot a parjaval,de legalabbis elmondana neki a helyzetet,-marcsak azert is ,hogy eselyt adjon neki,arra hogy egyutt maradjanak ,akar ugy is ,hogy kiszall a vasbol es mas munkat keres.-Ez nagyon nem egyszeru ,hiszen okkkal vagott bele-Ha nem szereti ,akkor azt is meg lehet mondani.

En pont igy jartam.....eselyt sem adott volna....vegul a pasija menesztette...

Szoval te tudod mit akarsz ,de erzem a ketelyt az irasodban...ha tiszta a helyzet akkor hajra,de felo,hogy csak azert nem butoroztataok meg ossze ,mert a kamionostol is kap olyat amire szuksege van....pl lovet...ha toled ez nem lesz meg ,akkor keresni fog mast,mert az ilyen no csak igy akar,igy tud gondolkodni.

2016. nov. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!