Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek, elfogadjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek, elfogadjam vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy lány a munkahelyen, aki diszkréten, felajánlkozott nekem. Azt mondta, hogy nem bánná ha a hideg napokon ágyba bújnék vele és felmelegíteném, megölelgetném. Szóval, egyértelmű szexelni szeretne velem. A csavar a dologban az, hogy a lánynak van egy párkapcsolata is, de a párja, nagyon ritkán van ihol vele mivel árut szállít, kamionosként dolgozik. Konkrétan nem tudom, hogy mit tegyek most, utasítsam vissza, fogadjam el? A kolléganő szimpatikus, jól kijövünk mint kollégák. A barátját, a kamionos srácot viszont sajnálom, mivel láttam rajta mikor itthon volt és bejött hozzá a munkahelyre és futólag találkoztunk, hogy nagyon ragaszkodik és szereti a kolléganőmet. A kollegina meg csak úgy vele van és állítólag nem érez iránta semmit, szóval nekem ezt mondta a lány. Szakítani viszont meg nem, hiszem, hogy fog vele miattam ugyanis a párja fizeti az albérletét. Szóval elég fifikás a kolléganő.

Szerintetek most mi lenne a helyes megoldás? Én nem akarok belerondítani senkinek sem a kapcsolatába, de ez a nő megbolondít, egyszerűen látszik rajta, hogy feltett szándéka engem "becserkészni" ha beszélgetünk a munkahelyen mindég felhozza a pajzánkodást meg a szex témát. A múltkor bele csempészte a piros bugyiját a táskámba csak, hogy mikor munka után majd, hazamegyek, megtaláljam és felizgasson a bugyija.

29f



2016. nov. 1. 21:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mond azt hogy ismerkedel màssal és kialakulóban van akkor kamuzz neki !
2016. nov. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
70%
Mit akarsz egy ilyen alja, undorító embertől? Értem én, hogy meg akarod dugni, de így emberként belegondolva nem fordul fel a gyomrod tőle? Ne süllyedj már le ilyenek szintjére...
2016. nov. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
11%
Copasd le a WC-ben, aztán hajtsd el :D
2016. nov. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

"mert a kamionostol is kap olyat amire szuksege van....pl lovet...ha toled ez nem lesz meg ,akkor keresni fog mast,mert az ilyen no csak igy akar,igy tud gondolkodni."


Ezt gondolom én is. Finoman elmondtam neki, hogy most olyan helyzetbe került, hogy választania kell, de az jött le hogy esze ágában sincs választani, mert mindkét férfiből kell neki. Szerintem ilyet nem lehet, ez nem fér bele az én értékrendembe.

Elmondtam neki, hogyha engem akar akkor intézze úgy, hogy zárja le a kapcsolatát a barátjával és fogadjon el és szeressen úgy, hogy én jelenleg nem tudom neki csak úgy farzsebből kifizetni az albérletét, meg a csecsebecséit amit megkíván, vagy ne koslasson többet utánam, de természetesen maximálisan mindent megadnék neki ami tőlem telik, ha úgy dönt, hogy tisztességes alapokra helyezi a kapcsolatát velem ami nekem is belefér az értékrendembe. Mint emberek a minden napokban jól megértjük egymást a kolléganővel, de ő többet akar belőlem és ez kínos helyzeteket szül és sajnálom a kamionos barátját, mert egy rendes srác és nem ezt érdemelné.

Nem értem, hogyan lehet egy felnőtt nő ennyire döntésképtelen, talán azért mert kényelmes most a helyzet neki, hogy két oldalról is jól alakul az élete, egyik oldalról anyagilag van rendben, másik oldalról meg itt a srác aki nagyon tetszik neki és aki izgatja szexuálisan a fantáziáját és lehet vele kacérkodni. Komolyan azon gondolkodom, hogy munkahelyet váltok, ha nem sikerül feloldódnia, megoldódnia ennek a szerelmi háromszögnek.

2016. nov. 2. 08:52
 15/20 Pandas74 ***** válasza:

A-Copasd le a WC-ben -valasz utan ,vegre egy tisztessegesen gondolkodo ferfi...

Attol tartok ,hogy ez nem fog igy mukodni.Hogy miert nem?Egyszeru.A no nem csak teged,vagy csak a parjat akarja,hanem mindenbol a jot.vagyis ami neki a legjobb.Ha bejon-es nagyon sokszor bejo-akkor NEKI minden ok.

Az,hogy a parjaval,vagy a szeretojevel mi van ,mar nem fontos...

Azt hiszem ,hogy nem igazan szeretnel szeretoi statuszban lenni,-nem mindenki kepes erre ,pl en sem-.Valoszinusitem ,hogy egy kapcsolattol tobbet varsz ,szeretned EGESZEN MAGADENAK TUDNI A PARTNERED...-ugye jol gondolom?Igy viszont nem megy.Vagy kellesz neki,azzel egyutt amit a sexen kivul nyujtani tudsz,es lezart elozo kapcsolattal inditjatoka sajatot-erre kicsi az esely ,hiszen akkor mar megtette volna,bar az is lehet ,hogy te leszel ennek a katalizatora-...ebben ,es csakis ebben azesetben happy a tortenet ,legalabbis kettotoknek.

Masik esetben te lehetsz a szereto,ami nem gondolom ,hogy teljesen kielegito lenne a szamodra,foleg ugy ,hogy a tudat mindig ott lesz ,hogy valaki mas dolgozik ,hajt ezert a noert.-persze vannak olyanolk akiknek ez semmi lelki dilemmat nem okoz,hiszen velem,ill az aszonyommal is megtortent ez.En voltam a kamionos a tortenetben....

2016. nov. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"Elmondtam neki, hogyha engem akar akkor intézze úgy, hogy zárja le a kapcsolatát a barátjával és fogadjon el és szeressen úgy, hogy én jelenleg nem tudom neki csak úgy farzsebből kifizetni az albérletét"


Te nagyon eltévedtél, srác ha úgy gondolod elég lehetnél egy ilyen nőnek... Nekem egyértelmű, h a párjával csak az anyagiak miatt van együtt, amúgy nagy valószínűséggel kutyába se nézi a pasit.


Lehet ideje lenne más meló után nézned, mert ebből a szituációból jól szerintem nem tudsz kijönni.


Majd írj a fejleményekről azért és a döntésedről, persze ha akarsz róla írni.

2016. nov. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

"Azt hiszem ,hogy nem igazan szeretnel szeretoi statuszban lenni,-nem mindenki kepes erre ,pl en sem-.Valoszinusitem ,hogy egy kapcsolattol tobbet varsz ,szeretned EGESZEN MAGADENAK TUDNI A PARTNERED...-ugye jol gondolom?Igy viszont nem megy.Vagy kellesz neki,azzel egyutt amit a sexen kivul nyujtani tudsz,es lezart elozo kapcsolattal inditjatoka sajatot..."


Igen így benne volnék vele, és csak is így tudnám elképzelni. Még nem voltam sohasem szerető és nem is tudnám elképzelni magam igy vele a jövőben.

Normális kapcsolatra vágyom mint férfi egyetlen nővel akin nem kell egy harmadikkal osztoznom.

Valamit lépnem kell, meg kell értessem vele minél előbb így nem csüngjön rajtam és hogy ez így nem működik, bármennyire szimpatikus és jó fej kolléganő. Nagyon komplikált nő, igazából nem tudja, hogy mit akar, áldozatot nem képes, hozni azért amit akar, de mindenből amit akar csak jót akarja, válogat mindenből csak a jó kell neki, úgy érzem néha képtelen, belátni, hogy nincs mindég ideális, idilli helyzet az életben és így nem lehet bánni a férfiakkal. 26- éves a nő.

2016. nov. 2. 12:16
 18/20 anonim ***** válasza:

"Nagyon komplikált nő, igazából nem tudja, hogy mit akar"


Nők zöme ilyen. :D

2016. nov. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

"Nők zöme ilyen. :D"


Pacsi. :U

2016. nov. 2. 13:51
 20/20 A kérdező kommentje:
Nem megy vele így, megmondtam neki, hogy ne folytassa tovább. Úgy látszik, hogy megértette.
2016. nov. 3. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!