Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog ez még "súlyosbodni"?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2 hónapban rendszeressé vált, hogy barátom a haverjaival elmegy iszogatni. Ez alapvetően nem lenne probléma, ami viszont már nekem is sok az az, hogy nem egyszer jött haza részegen. Amikor először előfordult, még elnéztem neki, de azért beszéltem vele erről és ő is megígérte, hogy több ilyen nem lesz. Mindezek ellenére ugyanúgy folytatja tovább a többször beszélgetéseink ellenére is, amik már-már kezdenek vitába fajulni.

Többnyire hétvégente mennek el, de van, amikor csak random beállítanak valahova és nem tudja megállni magát.

Ilyenkor egyébként most nem arra kell gondolni, hogy bántalmaz (de a kérdésemből talán nyilvánvaló, hogy félek, hogy az is bekövetkezik, ha tovább folytatja), hanem szimplán elkezd belém kötni és veszekedéseket generál. Legutóbb speciel az volt a gondja, hogy amikor hazaért még fent voltam és kérdőre vont, hogy mit csinálok ilyenkor, biztos voltam valahol a tudta nélkül (és ehhez hasonló nevetséges dolgokat hoz fel).

Azért megemlítem, mert gondoltam ez is kulcsfontosságú lehet, hogy rendőrként dolgozik, de nem most kezdte, hanem már jópár éve és egészen idáig semmi gond nem adódott belőle. A családját is normálisnak ismertem meg, bár a azokat a barátait nem nagyon ismerem, akikkel eljárogat, szóval róluk nem tudok véleményt mondani.


21/N


2016. nov. 3. 00:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Hazaérek megvalaszolom,egyébként tökéletesen illik a leírás az egyik barátomra aki szintén rendőr....
2016. nov. 3. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak rosszabb lesz.

Minden nap le fog részegedni, és egy idő után nem csak kötözködik veled, de meg is üt. Másnap bocsánatot kér sírva, mert szeret, és azt fogja állítani, hogy az előző napra nem emlékszik, mert ivott.

Ami hazugság.


Ki kell tenni mint a macskát és keress egy olyan pasit, aki nem iszik, nem agresszív, és érdekli, hogy te mit szeretnél.

2016. nov. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy csak átmeneti állapot. Vagy súlyosbodik, vagy nem.
2016. nov. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
21 evesen basszus honnan szerzitek ezeket az alja hapekokat? Valaki arulja mar el nekem... en is 21 vagyok, es korulottem, tarsasagban annyi kedves, igenyes, olvasott srac van akik meg jol is neznek ki, es nincs baratnojuk. Aztan ilyeneknek meg van.... en ezt nokent fel nem fogom.
2016. nov. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez már elég súlyos így is...Ne ragozzuk. Ha van egy kis eszed lelépsz.
2016. nov. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyilván nem így kezdődik egyik kapcsolat sem, (vagy csak kevés), legtöbbször a pasik a jó oldalukat mutatják, hogy megszerezzék a lányt. Ki tudja, akiket egyik hozzászóló említett, lehet ők is kimutatnák egy kapcsolatban az igazi oldalukat...


Vannak normális srácok persze, de egy csomó csak addig mutatja magát annak amíg nem utasítják vissza vagy amíg nem jön össze a kapcsolat.

2016. nov. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindig csak rosszabb lesz. Nálam szabály, hogy részegen haza se jöjjön. A gyerekkorom már elcseszte egy alkoholista, a felnőtt koromat nem fogja.

Ez csak rosszabb lesz. Nem arról van szó, hogy havi egyszer nem tudja kontrollálni magát, és berúg, de legalább elmegy valahova addig, hogy téged ne bántson. Lehet, fizikailag sosem fog bántalmazni, de azt garantálom, hogy lelkileg tönkre fog tenni. Már most félsz, hogy bántani fog, ez a rettegés rád fog telepedni, és ha nem lépsz ki időben, akkor attól is rettegni fogsz, hogy otthagyd.

Ne dőlj be neki! Sosem fogod tudni, hogy tényleg nem emlékszik vagy csak eljátssza.

Én 18 évig rettegtem apámtól,pedig fizikailag sosem bántott. De benne volt. Te ezt ne akard!

2016. nov. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az ital miatt hamarossan a munkáját is elveszti,és még többet fog inni.rosszabb lessz.de a te döntésed ha alkoholista pasi kell.sok boldogságot.
2016. nov. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 omba ***** válasza:

persze, ez súlyosbodik, jó irány az alkoholfüggőség felé.

"tudta nélkül" voltál valahol? mert ő a tudtoddal ment valahova?

2016. nov. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!