Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérdezzem meg? Lelkiismeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezzem meg? Lelkiismeret furdalásom van.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Leszögezem mióta együtt vagyunk (1,5 éve lassan) soha nem néztem bele a párom telefonjába, egyszerüen nem érdekelt mert bízom benne, otthagyja nekem a telefonját, a gépen a Facebook-ját és ő elmegy fürdeni vagy leugrik boltba bármi, ha akartam volna bármikor megnézhettem volna de soha nem tettem. Viszont nemrég amikor filmeztünk odapillantottam és láttam hogy volt egy csaj akivel beszélt aznap...nem vettem fel a dolgot, nem maradt meg bennem viszont tegnap este láttam hogy aznap is beszéltek az volt az utolsó hogy "XY képet küldött" de még ezzel is úgy voltam hogy jó legyen de azért már a kisördög bennem volt. Közel 2500 ismerősöm van a közösségi oldalon így hát rákerestem a lányra...egyes egyedül a párom a közös ismerősünk, ami elég érdekes.


Ti rákérdeznétek hogy ki az? Lehet én bonyolítom túl, de ha már összeköltöztünk 1 bő hónapja, minden nap elmondja hogy mennyire szeret és érzem is akkor lehet alapja a "gyanúmnak"? Vagy csak paranoiás vagyok már?

Segítsetek....

23/L 29/F


2016. nov. 3. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Amikor nincs ott, akkor nézd meg. Ha a beszélgetés csak baráti hangvételű, akkor fátylat rá. Ha kemény flörtölés van benne, akkor lehet nem ártana rákérdezni nála. Pernem nem ajtóstól módon, hanem rávezetve a dologra.
2016. nov. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
De is ismered a lanyt, akkor mi a problema? Ha k**va tipus, akkor tudod, hogy az, nem.
2016. nov. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Talán most le fognak pontozni, de szerintem meg kéne nézned... Tudom, hogy nem helyes. De ha már benned van akkor csak egyre többet fogsz rágódni rajta és bizalmatlanná válhatsz- amire a kapcsolat is rámehet.

Eleve kéne hogy legyen bizalmad a párod iránt egyébként, biztos, hogy jól működik a kapcsolat? Ha vannak ilyen megérzéseid azok semmi jót sem jelentenek.

Tehát, ha már a paranoiás oldalad erősítem:

Nézd meg, hogy milyen képeket küldött neki a lány. Vagy, hogy a párod kérte-e. Ha például a lány csak úgy küldözgeti neki a kicsit kihívó, de nem szexuális tartalmú képeket akkor a barátodra nincs okod neheztelned(persze nem szép, hogy nem állítja le, de nem is veszi komolyan valószínűleg vagy csak nem érdekli)

Ha viszont "olyan" képeket küld a lány, akkor ott már lehetnek bajok, nekem is rosszul esne. Pláne ha a barátod kéri (nekem volt ilyen exem, elnéztem neki és később szépen meg is csalt...), akkor sajnos te már nem vagy neki elég és valószínűleg már később sem leszel.

Ha viszont semmi ilyesmiről nincs szó, csak beszélgetnek akkor NE hozd fel neki. És kicsit gondolkozz el, később pedig szavazd meg neki a bizalmat :) És NE olvass bele a beszélgetésbe! Joga van más lányokkal is beszélni, ugyanúgy, mint neked férfiakkal! Egy normális kapcsolatban ezt nem szabad korlátozni!

2016. nov. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Rá.

mi akárkivel beszélünk mindig elmondjuk egymásnak ez igy tiszta nekünk.

mivel ebben teljesen egyformán gondolkodunk igy soha nincs ebbol felreertes.

2016. nov. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom a telefon kódját, turkálni amúgy sem mernék félek a lebukástól, ami sokkal rosszabb. Soha nem volt gyanúm hogy megcsal vagy kevés vagyok neki, nem tervezne velem olyan hosszútávon ha nem komolyan gondolná velem, ismerem egy jó ideje attól hogy nem voltunk együtt már ismertük egymást. Minden jól működik egy percig nincs bennem semmilyen téren kételkedés a kapcsolatunk miatt, de ez futcsa volt nekem nagyon is.

2.!! Nem ismerem a lányt nem tudom ezt honnan szedted

2016. nov. 3. 16:53
 6/9 anonim ***** válasza:
"Közel 2500 ismerősöm van a közösségi oldalon így hát rákerestem a lányra...egyes egyedül a párom a közös ismerősünk, ami elég érdekes." - te irtad le magad, hogy ismerosod.
2016. nov. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os: ha rákeres a lányra, mielőtt bejelölné, kiírja, hogy közös ismerős 1, vagyis Ő maga, hiszen egymásnak is be vannak jelölve...
2016. nov. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aha, azt hiszem ertem. Tovabbra is orulok, hogy nem elek ilyen oldalakkal :')
2016. nov. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak tudnám akkor miért kötekedsz? Szerintem teljesen érthetően írtam le. :D na mindegy....1-2 ember (édesanyám, kolléganőm) profiljáról is rákerestem senki sem tudja ki és senki nincs közös ismerőse vele. Egyre csavartabb a dolog. Mindegy én nem nyomozok tovább, este ha sikerül minden bátorságom összeszednem rákérdezek.
2016. nov. 3. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!