Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Részegen lesmárolt a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen lesmárolt a legjobb barátnőm pasija, lelkiismeret furdalásom van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Házibuli volt, sokan voltunk, a srác meg elrángatott egy félreeső helyre, olyanokat mondott, hogy "tudom, hogy akarod", meg nem tudja meg senki, én meg, tudom hogy ez nem indok, de nagyon részeg voltam, és hagytam magam...

Annyira rosszul érzem most magam, úgy érzem, hogy el kell mondanom a barátnőmnek, de félek hogy elvesztem őt, nem tudom, meg tudna-e bocsájtani...

Mit tegyek? 17L


2015. febr. 21. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem minel hamarabb mond el neki. A pasit tuti kirakja, es rad is haragudni fog, de talan ertekelni fogja az oszintesegedet. De a baratnod erdekeben mindenfelekeppen mond el, mert ilyan pasival nem maradhat, jobbat erdemel
2015. febr. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondd el neki.

Gondolj bele, ha ők 1x szakítanak, a srác már nem veszít semmit, és bedobja a dolgot. Neked rosszabb lesz, mivel legjobb barátnődről van szó.

Minél előbb mondd el.

2015. febr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem egy akaratgyenge rongy vagy
2015. febr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PearlDiver ***** válasza:
Mondd el neki, ettől barát egy barát, hogy ilyeneket nem titkol el. Ha tényleg olyan jó a kapcsolatotok, akkor még fog érteni és remélhetőleg kirúgja a csávót.
2015. febr. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!