Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kívánom a barátom, pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom a barátom, pedig szeretem, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve vagyunk együtt, mind a ketten 25 évesek vagyunk, kb. 8 hónapja feküdtünk le először egymással, nekem ő volt az első, de ő sem volt túl tapasztalt. Igazából sosem volt zökkenőmentes ez a téma kettőnk között, szinte minden más kérdésben egyetértünk, hasonló a gondolkodásunk, éppen ezért nem szeretném, ha szakítás lenne a vége. Nagyon szeretem és valamennyire kívánom is őt, de nem eléggé. Én heti 2-3 alakalommal beérném, de ő ezt napi szinten szeretné. Most már napi egy alkalommal is megelégedne, ami még így is sok nekem, de legalább már közelednek az álláspontok. Elmondtam neki és tényleg így is van, hogy nem vele van a probléma, semmilyen hibája nincs, nem taszít, egyszerűen nem kívánom a dolgot. Fogamzásgátlót nem szedek, óvszerrel védekezünk. Ő próbálja alább adni az igényeit, de mégis arra kér, hogy valahogy próbáljam meg jobban kívánni a dolgot. Nem tudom, mi legyen, nem szeretnénk elveszíteni egymást, de félek, hogy ha ezen a téren nem passzolunk össze, akkor mégis külön kell mennünk.

2016. nov. 3. 11:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Itt ebből mindig baj lesz. Nem jó az sem, ha valakit többre akarnak "kényszeríteni", mint amennyit élvezne, de az sem, ha leláncoják a most még "heti 2-3"-ra ami 2-3 év múlva márcsak havi 1-2 lesz aztán még 3 év és kéthavi 1...


Ez így nem fog működni szerintem. Még most igen, de előbb-utóbb baj lesz. Félrelép, te undorodsz meg tőle, növekvő feszültség stb.

2016. nov. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem csak azok a kapcsolatok működőképesek hosszú távon, ahol a felek ugyanazt és ugyanannyiszor akarják.

Neked a szex egy idő után nyűggé és nemkívánatos tevékenységgé fog válni (bár ahogy látom, már most az), neki meg hidd el, egy fadarab, akinek minden porcikája tiltakozik az intimitás ellen, minden, csak nem élvezet.

2016. nov. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Ha egy év után ennyire nem kívánod egy év után akkor 10 év múlva már nem lesz csak évi egy. Ennek sehogy sem lehet jó vége.
2016. nov. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Szergej55 ***** válasza:
92%
Ez így nem igen fog menni.
2016. nov. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos nem jósolok ennek sok jövőt.

Teljesen eltérnek a szexuális igényeitek. Főleg, hogy már 1 év után kibukik ez az egész.

Hiába jól elvagytok ha szexuálisan ég és föld a különbség és a szex igen is számít egy kapcsolatban, hogy passzoljon 2 ember.

Később ebből csak vita lesz.

2016. nov. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
hogyan tovább? csak külön,mert a vége ugyis az lessz.vagy megcsalnak,átvernek.
2016. nov. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már emiatt elégedetlenkedj magaddal, ennyi erővel te is mondhatnád, hogy ő meg próbálja meg kevésbé kívánni... ezek szerint te nem nagyon élvezed az együttléteket? Mennyi előjáték van, mennyire figyel oda a párod, hogy te is élvezd?
2016. nov. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy egy kicsit ő is próbálhatna visszavenni, de kb csak annyi a válasz, hogy én nem érzem azt, amit ő. Lehet, hogy valóban kicsit több előjáték kellene, de már arra is nehéz volt rávenni, hogy legyen egyáltalán, szeret egyből a lényegre térni. Odafigyel, hogy nekem is jó legyen, az esetek többségében el is jutok a csúcsra.
2016. nov. 3. 12:47
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
és te komolyan azt hiszed ezzel leszel boldog? és jó lessz? szánalmas,naiv gondolkodás.
2016. nov. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha még a megfelelő előjátékra sem képes, akkor érthető a problémád, kérdező. Nem minden nő alapból kívánja a napi intimitást, van, akit fel kell tüzelni. Ha erre képtelen a figura, akkor tetszik, nem tetszik, nem ő a te embered.
2016. nov. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!