Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám a szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a szexuális életüket kicsit felrázni? Megértőbbnek kellene lennem, vagy mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt a párommal, komolyan tervezzük együtt és ezért keresnék erre a gondra egy megoldást. A problémám az, hogy szeretjük egymást de a szexuális életünk lehetne jobb is. Sajnos mostanság a párom minden nap fáradt és egy gyors menetre futja (5 perc) utána el is alszik. Így sokszor én nem megyek el. Hiába van hogy kimarad 1-2 szexmentes nap amikor pihenünk alszunk akkor se jobb. Beszéltünk erről meg hogy kezdem elhanyagolva érezni magam de megbántani sem akarom mert tényleg sokat dolgozik és szeretem őt, mert jó ember. Mi lenne a megoldás? Bűntudatom van mert úgy érzem ha azt mondom hogy számomra ez nem kielégítő rossz vagyok de néha hiányzik egy kiadós érzelmektől túlfűtött szex, mint ami régebben volt. Nem mindennap de legalább heti 2x. Fiatalok vagyunk és még korai hogy ellaposodjon a szex. Mit javasoltok, ezt hogyan lehetne megoldani? Más párok is vannak ilyen helyzetben? Köszönöm! 26 N

2016. nov. 4. 10:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, hogy vegre a sarkadra allsz es kommunikalsz, es megkovetelsz nemi szexualis kulturat a parodtol, mert amit most csinaltok, az nem szex, hanem urites (neki).
2016. nov. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Igazából mondtam neki már hogy úgy érzem hogy elhanyagol mert az orális részt csak én csinalom neki ( pl mikor nalam megvan a havim attol minden nap kiverem neki szájjal kézzel) de mikor ő elmegy 5 perc után bepunnyad és ekalszik. Nem tudom azt mondani neki h most én jövök, ezt megalázónak érzem.Jó lenne h ha anélkül h erre megkérném magától rájönne..
2016. nov. 4. 10:26
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk fordítva csináljátok, tehát te élvezel előbb, ő meg majd utána....

vagy fogod magad és egy időre leállsz a "nyomulással", van két kezed, lehet masztizni is (nem kell leugatni a fejem). Meglátod, hogy akkor észbe kap e?

2016. nov. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
67%
Ez a "jo lenne ha rajonne magatol, en nem mondok neki semmit, mert az megalazo" a kapcsolatok halala. A pasas nem gondolatolvaso, plane szex teren mivel az alapveto szexualis kulturaja kb. a beka feneke alatt van, igy ilyesmire magatol vegkepp nem fog rajonni.
2016. nov. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Többször elmondtam neki h most nem mentem el ergó kézenfekvő lenne h akkor legalabb kezzel csinalja nekem. de h mindig megkérjem h légyszi csinald nekem sztem nem épp jó taktika. Nem szoktuk úgy csinálni h én menjek el előbb mert ő rögtön kb letámad.
2016. nov. 4. 10:42
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

új pasival

egy ilyennel miért is kell foglalkozni ...

2016. nov. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Igazabol ez a pasas konkretan sz*rik ra, hogy veled mi van... te erolkodsz mert megalmodtal magadnak dolgokat vele. Ez igen klasszikus manapsag, csak nem ertem mire jo :/
2016. nov. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Érdekli mert ha szóváteszem mindig azzak jön hogy ezért elhagyom-e. Meg h figyel rá. De ha nem noszogatom úgy látom ez lesz.

Férfiak a fáradtság ennyire megváltoztatna titeket? Még fél éve napi 2x tuti szexeltünk. De most mintha belepunnyadt volna sajnos.

2016. nov. 4. 11:01
 9/29 anonim ***** válasza:
95%

Ő is úgy van vele, hogy kifogott halat nem etet.

Minek erőlködjön, hogy nyaljon egy kicsit, felizgasson, vagy rásegítsen utána kézzel, mikor neki ez nem érdeke? Ő megkapja, amit akar, rádmászik, beléd veri, és alszik. Ennyire vagy igénye, és sz.arik rá, hogy te mit mondasz.

Azért nem mondasz neki semmit, mert már megtanultad, hogy falra hányt borsó, akkor sem fog vele foglalkozni, neki nincs azzal semmi baja, ha te nem elégülsz ki.


Azért ilyen veled, mert tökéletesen tudja, hogy ezt is megteheti veled, akkor se fogod elhagyni. Most elmondod neki a bánatod, esetleg bevág egy műhisztit, hogy "akkor mondd azt, hogy sza.r az ágyban", legközelebb meg bevágja a következő hisztit, hogy "állandóan a szexel nyaggatod, nem hagysz neki békét, mikor fáradt".

A vége az lesz, hogy mindenképpen te leszel a hibás. Erre szokták mondani, hogy neked is ugyanannyi időd volt elélvezni, mint neki: legyél gyorsabb.


Te meg pillogsz itt a kis rózsaszín szemüveged mögött, hogy közös jövőt terveztek, és szeretitek egymást.

Ebben az esetben elfogadod, hogy így fogsz leélni egy életet, hogy kanod rádmászik, megtermékenyít, hogy legyen kis babóca, aztán alszik. Te meg legyél boldog, hogy mindent megkaptál (esküvő, gyerek, közös jövő), és ne nyaggassad állandóan, mert beleun, és otthagy a gyerekkel a pi.csába.

Csodálatos szép közös élet vár rátok!


Esetleg vegyél egy vibrátort, és néha nagy titokban, hogy ő ne tudja, okozz magadnak egy kis örömöt. Rajtad kívül úgy sem érdekel senkit, hogy van-e orgazmusod vagy nincs.

2016. nov. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
nincs az a fáradtság ami miatt lemondanék egy jó orgazmusról.a pasid rádunt,nem kiván nem szeret,amit mond csak azért hogy el ne hagyd,kiszolgáld.jó lenne felébredned és a valóságot meglátni.mert ez nem szex és később csak még rosszabb lessz.régebben még szeretett,kivánt.
2016. nov. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!