Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a párommal javuljon a szexuális életünk?

Figyelt kérdés

Volt egy időszak mikor nagyon sokat maszturbáltam, simán kézzel is és vibrátorral is, mindig el tudtam menni de a mostani párommal nem működik valami. Egyszer majdnem sikerült elélveznem. (szex közben de máshogy vele még a közelében sem jártam) Fogalmam sincs miért nem jön össze. Gondoltam már arra hogy talán hozzászoktam a vibrátorhoz és ezért nem megy vele (egyre ritkábban csináltam az évek során, így nem tudom mennyire ez a fő probléma...úgy érzem nem ez mégis félek hogy talán emiatt van minden) vagy esetleg lelki gondok a háttérben.... A kezdetekben egyáltalán nem voltam gátlásos, kívántam is, elengedtem magam de eredménye nem lett. Amiatt hogy nincs orgazmusom már kicsit görcsölök, néha nincs kedvem a szexhez sem.. A párom nem fektet kellő energiát az előjátékba, alig pár perces szokott lenni az egész. Talán ez is közrejátszik? Nem nagyon érzem azt hogy törödne velem..

Picit el vagyok keseredve,remélem valaki tud normális választ adni.

22L (ő egy évvel fiatalabb nálam)


2016. aug. 5. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt gondolom,hogy a szexualitás két ember lelki összekötődése fizikális nyelvre lefordítva és mindez annál jobb tud lenni minőségileg,minél szorosabb a két lélek összefonódása. Persze nyilván van egy másik összetevő is,mégpedig a két ember közti sokszor megmagyarázhatatlan kémia és az ebből fakadó fizikális vonzalom,de csak ez a faktor szerintem kevés egy hosszútávú,jól működő párkapcsolathoz. A szex összetarthat két embert és jó hancúrozni az ágyban együtt,de csak erre építeni és kihagyni a lelkiséget szerintem hosszú távon már nem lehet.
2016. aug. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Számomra nem teher megélni a lelkiséget de őt kevésbé érdeklik ezek a dolgok. Mindig is nehezen beszélt róluk vagy mutatta ki őket.
2016. aug. 5. 10:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt nem csak arra gondolok,hogy kimutatja,vagy nem mutatja ki,hanem hogy hogy hogyan éli meg. A lelkiség Benned van és még ha nem is mutatod ki,de mindenképpen érezhető,hogy mennyire vagy fontos a párodnak és a párod is érzi legbelül,hogy mennyire erősen kapcsolódik Hozzád. Magát a szexet persze sok minden befolyásolhatja túl azon,hogy mennyire vagytok amúgy meg jók együtt. Leginkább a lelki dolgok,a stressz,a megfelelés és nem utolsó sorban az elvárások.
2016. aug. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!