Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek, hogy pl....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek, hogy pl. gyávaság miatt elszalasztottatok egy párkapcsolatot? Ha igen elmesélnéd a történetet, hogyan és mikor történt? És hogyan élted meg?

Figyelt kérdés

2016. nov. 6. 10:47
 1/7 Meow901 válasza:
35%

Szia:)

Én 13 voltam mikor az osztálytársam egyben a majdnem legjobb fiú barátom járni akart velem.Ő magas volt,helyes,népszerű,és tipikus álom testü.

Én pedig a szürke kisegér a fekete hajával a viszonylag szép arcával viszont a sok feleslegem miatt nem sokan próbálkoztak be nálam.Nem értettem egy ilyen csoda fiú mit akar egy ilyen lánytól mint én.Belementem majd gyávaságból visszautasítottam végül.Aztán összejött 1 évre rá egy lánnyal.Az volt életem leges lehsza*abb éve(mert ugye a csajjal egy évet járt).Elszalasztottam egy ilyen fiút azóta is bánom...ez volt már 1 éve kb.azóta új osztályom van viszont még mostanáig is vele álmodtam.

2016. nov. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 a 13 éves álomtestű pasiról a következő vicc jut az eszembe:


Két bölcsid beszélget

- van barátnőd?

- van

- hány éves

- 3, de a teste mint egy 5 évesé


:)

2016. nov. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Volt egy lány, akit korábban is ismertem, mivel egy általános iskolába jártunk. Eléggé duci volt akkoriban és teljesen átlagos. Majd középiskolába mentem, jó pár évig nem is láttam. Én 19 voltam, Ő 16, mikor újra összefutottunk. Lefogyott, szép arca, jó alakja lett. Úgy éreztem, hogy közeledni akar felém, de nem értettem, hogy mit akar tőlem, mivel teljesen átlagos voltam, gondoltam, csak én értettem félre. Később kiderült, hogy tényleg tetszettem neki, komolyan gondolta. Azóta is sajnálom, hogy akkor akkor elszúrtam a dolgot.
2016. nov. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sokszor... A legutóbb a legjobb barátommal... Belémszeretett, de én nem voltam szerelmes, csak vonzódtam, és féltem, h mi lesz, ha nem jön össze, mit fognak szólni, blabla... Nem tudom még a mostani eszemmel se, mit tennék, ha újracsinálhatnám. A sráccal utána megbeszéltük, és barátok maradtunk. De végül ennek is vége lett, a lelkem pedig üres és szomorú.


Az elutasítás pedig nagyon sokszor megtörtént, mindig azért, mert nem voltam szerelmes. Ennek ellenére borzalmas érzés volt összetörni azoknak a srácoknak a szívét, mert csodálatosak voltak... Csak épp nem voltam szerelmes, nem akartam velük játszani...

2016. nov. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Bizony velem is volt, es banom ma is pedig van mar nehany X mogottem. Nem voltam csak 17, o 19 de o volt az aki eloszor mondta nekem hogy szeret.Tapasztalatlan voltam,sajat magamban sem mertem elismerni,gyavasagbol hogy szeretem, igaz kozrejatszottak mas negativ korulmenyek is (tavolsag, anyagi helyzet stb.) de mindenkep nagy arat fizettem.
2016. nov. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Odáig voltam a nőért, még egy oriási (30cm, ez volt a legnagyobb amit rendelni lehetett) mézeskalács szivet is csináltattam neki felirattal +1 plüss maci egy díszdobozban de végül nem volt bátorságom átadni neki. Nem éreztem magam ott külföldön igazán jól, talán a nyelv miatt is, a szeretteim is itthon vannak, anyagilak se volt pompás a helyzetm, ő se odavalósi volt ami további kerdest es bizonytalansagot kelltett bennem. Szenvedés volt az hosszu időn át.
2016. nov. 7. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De ez persze min mitsem valtoztat azon h gyava voltam megcsokolni mikor lehetosegem lett volna rá. Remelem sikerul a fogszabalyzas jovore és az majd önbizalmat ad majd :)
2016. nov. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!