Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem tudja elfogadni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem tudja elfogadni, hogy sokan érdeklődnek, irosgatnak, próbálkoznak nálam. Hogyan kezeljem ezt?

Figyelt kérdés
Viszonylag sokan próbálnak udvarolni, rám írnak facebookon, elhívnak valamerre. Én ezeket nem veszem fel, normálisan megmondom nekik, hogy van barátom. Barátom megkért, hogy az ilyen szituációkat meséljem el neki, de ha elmesélem kiakad, nem bízik bennem holott erre okot nem adok neki soha, fél, hogy majd valaki lecsap engem az ő kezéről, viszont ha nem mesélem el és máshonnan kiderül azt mondja hazudtam neki. Emellett azt sem szereti ha nélküle járok bulizni, elég féltékeny típus.
2016. nov. 6. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Önértékelési problémái vannak, ez csak rosszabb lesz, hagyd ott minél előbb.
2016. nov. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
En ezt nokent, akinek szinten szoktak irogatni meg jelolgetni, nem ertem, hogy minek irsz vissza. Ram ir, bejelol, torlom az uzenetet, tiltom, kb. emlitesre sem melto. Korabban probaltam en is kedves lenni, nem mukodott, felreertik, azota van ez a modszer. Attol szoktam max. megkerdezni, hogy ismerjuk-e egymast, akivel van huszonx kozos ismerosunk, es esetleg valoban ismerhetem.
2016. nov. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akit nem ismerek, annak nem írok vissza. Az, hogy visszaírok azokra vonatkozik, akik úgy próbálnak ismerkedni, hogy közben az ismerősi köreimben benne vannak, mégsem szeretnék velük bunkózni.
2016. nov. 6. 14:28
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is ez lenne a kerdesem, minek irsz vissza? En az ilyenekre nem is reagaltam, aki tobbszor zaklatott, azt azonnak tiltottam is. Lehet ez is zavarja, hogy kommunikalsz veluk.
2016. nov. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne mond el tilsd le őket vagy ne írj vissza és ha belépsz a fb fiokodba akkor làthassa a pàrod hogy te nem vetted észre hogy írtak és ne mutass érdeklődést azok felé akik irogatnak és pàrodnak is ugy mond mintha nem érdekelne ne mutasd felé hogy téged foglalkoztat hogy írnak !Mondjuk nekem is irkaltak és visszaírtam de megmondtam hogy van pàrom és a kedves pàrom észre vette a messengerembe hogy írkàltak ő mondjuk nem féltékenykedett de làttam rajta hogy szarul esik neki és csalódott volt most màr én is tudom hogy nem szabad reagalni az ilyenekre mégha haverok is !
2016. nov. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De én a helyedben kitörölném az üziket nem kell mindent làtni a pàrodnak attol nem lessz jobb ha elmondod azzal csak olajat öntöl a tűzre mert ha még ha haverok irkàlnak akkor se mutasd meg pàrom sem mutassa meg hogy a havernőivel mit beszélgetnek magànügy de nàlunk meg én vagyok a féltékenyebbik de elfogadtam ha ő ezt nem fogadja el meg nem bízik benned akkor nem sok értelme van a kapcsolatotoknak !
2016. nov. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!