Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon sokan próbálkoznak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sokan próbálkoznak a barátnőmnél és néha idegrohamot tudnék kapni mert nem védhetem meg mindig. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy nagyon sokan próbálkoznak be a barátnőmnél, mert elég szép lány. Néha már nagyon idegesít hogy egy útra nem tudunk úgy elmenni, hogy valamelyik barom ne bámulna a képünkbe, meg a meló helyén, minden hol


bepróbálkoznak nála nagyon sokan, kb minden fiú pár kivétellel... Szerencsére elég jó lekoptatós szövege van meg elég jól le tudja őket pattintani, de akkor is idegesít amkor azt meséli h valamelyik pénisz fejű egész nap


bámulta nyálcsorgatva, vagy beszóltak neki... Már annyira idegesít ez, hogy -tudom hogy ilyenre nem is szabadna gondolni mert szeretjük egymást másfél éve és nem akarok vele-, de már az jár a fejemben hogy inkább jobb lenne ha szakítanánk és nem lenne ez a szenvedés meg hogy idegelem magamat... Ti fiúk, akiknek szép barátnőtök van, ezt


hogy csináljátok? Szép alatt nem a miniszoknyás p1csákat értem, hanem a haja meg az arca szép, tehát azt se lehet mondani hogy "magának keresi a bajt", mert egyáltalán nincs úgy öltözve... Mit tehetnék hogy jobb legyen a helyzet?


2013. júl. 28. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mi az hogy megvédeni?? nem megtámadni akarják. A beteges féltékenykedésről szokj le, örülj neki hogy téged választott. Nem azon fog mulnni hogy megcsal-e hogy te elhesegeted-e a pasikat avgy sem. ha meg akar csalni meg fog ha nem akkor nem. A hüség nem egy érzés hanem egy döntés.
2013. júl. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bízz a lányban...
2013. júl. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én barátnőmnek is elég sok hódolója van. Ez nekem is, neki is hízelgő, és jól esik látni a szenvedésüket. :D

Engem abszolút nem zavar, hogy tepernek utána, hiszen bízok benne.

Az már problémásabb, hogy ha részegen, buliban erőszakosabban próbálkoznak. Aki letapizza vagy megpróbálja lesmárolni, annak igen kellemetlen lesz az este.

Szinte mindig van ilyen, azért buliba egyedül nem szívesen engedem el. :)

2013. júl. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem, buliba nem nagyon szeret járni, de a felfogásával van a baj szerintem, amivel féltékennyé tett engem is az évek alatt... mert ő eléggé úgy fogja fel a dolgokat, ahogy leírtam... de am nagyon bízunk egymásban sose csalna meg mert nagyon szeretjük egymást és ki is mondjuk sokszor, és olyan kemény dolgokat megélt a kapcsolatunk amiket mások el se tundnak képzelni...
2013. júl. 28. 23:55
 5/5 anonim ***** válasza:
na akkor nyugodj meg és ne rágódj hülyeségeken. AZ természetes hogy az egójának jót tesz ha nézik, ezzel a legtöbb nő igy van. Sőt a pasiknak is jóle sik ha tetszenek valakinek.
2013. júl. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!