Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom elfelejteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni a volt csajomat? Miért nem érdekel más csaj?

Figyelt kérdés

Már két év eltelt hogy vége lett. Én még mindig szeretem, mindennap rá megyek a facebook profiljára, várom rakjon fel új képet magáról és le is töltöm a képeit, és rakok alá szomorú zenét, vagy ki rakom háttérképnek.

Amikor társasába vagyok, akkor nem annyira gondolok rá. Este még gépezek lefekvés előtt akkor szomorú leszek, mert az emlékek itt vannak a szobámba, csak rá kell nézek az ágyamra hogy két éve milyen boldog voltam a csajjal. Konyhába vagyok ott is rá emlékezek milyen jó volt ott vele reggelizni és ebédelni, meg a szoba ajtó előtt ölelt át engem először olyan jó érzés volt, még olyant sosem éreztem, többi volt barátnőinél még a 8 honnapos kapcsolatomnál se éreztem olyant mint ővele, pedig neki csak egynapos kaland volt.

Még a mai napig őrzöm a buszjegyet amit vettem neki 2014. 10. 25-én és elsírom magam, még a képein is hogy már nem lehet az enyém már soha.

Csak az emlékek maradnak meg, nagyon jól smárolt még olyan érzésem volt mint ha el kábultam volna, de nagyon el gyengültem, és simogatta és meg szorította a péniszem. Milyen jó volt vele kézen fogva menni vele az utcán.

Senkivel sem tudom rendesen meg beszélni, inkább ki nevet még a nővérem is hogy még szerettem a csajt.

Nem tudom hogy tudtam így bele szeretni. Nálam azt mondta a csaj szeret. Én meg azt hittem ő lesz az igazi de sajnos nem. Sokáig szenvedtem is úgy reggelente úgy keltem fel szédültem majdnem össze is estem, este meg úgy feküdtem le szúrt a szívem alig kaptam levegőt. Szeptemberben rá írtam hogy még mindig szeretem, de ő engem nem csak tetszettem neki, de szerintem azt is hazudta nekem, mindenben hazudott nekem. Azt mondta nekem van barátja akit nagyon szeret, de lehet azt is hazudja mert a lány nem csak velem szórakozott. És azt is mondta a csaj hagyjam.

Szerintetek fog még keresni engem?

Még csodálkozom hogy még mindig ismerőse vagyok facebook-on, pedig 3x mondta hagyjam, de azért fel köszöntöttem és meg is köszönte.

Csajozni meg nem merek mert lehet megint csalódnék, vagy még lehet nem állok készen új kapcsolatra.



2016. nov. 6. 17:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Reges regen azt kellett volna tenned,hogyha mashogy nem megy,hogy gigod es letiltod. Nem nezed napi szinten,nem emlekeket bamulsz hanem szepen mindent elpakolsz be egy dobozba es meg tul nem vagy ra se nezni.

elkuldott nem kellesz.

ket ev sok

itt az ideje hogy megertsd es epkezdj tenni azert hogy tovabblepj.

2016. nov. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Lehet ő volt életed szerelme és az is lehet, hogy nem lesz még egy ilyened. Kérdés mit lehet innentől tovább. Merre, hogyan.
2016. nov. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

2,hat ja tenyleg nem lesz ha olyan utan sir akinek nem kell.

mindezt tok foloslegesen sajat magat tonkreteve. Mindenki kap pofonokat...mindenki hagynak el. Tobbszor is. Masfel eves kapcsolatnak vetettem veget mert nem volt mas valasztas. Szar? Szar. Persze. Az elott meg egy ketevesnek. Azelott szinten tobb evesnek lett vege.

megkell gyaszolni es ha nincs lehetoseg az ujrakezdesre akkor tovabblepni!! Mar amennyiben boldog eletet akarsz szenvedes helyett.

mindenen tovabblehet lepni de azert tenni is kell.

2016. nov. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
előző: mi a nemed?
2016. nov. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2016. nov. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy ki hogy van ezzel, de annyira meghatott, hogy én elpityeregtem magam ezen a történeten. Kívánom, hogy forduljon jobbra a sorsod!
2016. nov. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
#5: gondoltam. nekem barátaim között ritka, aki össz ennyiszer lett volna úgy igazán szerelmes. férfiaknak ez nem megy könnyen. legalábbis az én ismeretségi körömben. nem ritka, aki egyszer volt egész életében. és olyan is van, aki egyszer sem.
2016. nov. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Oh hat en sem vagyok egy szerelmes fajta. :) 18eves koromig kapcsolatom se volt,mert ugy ereztem ha nem szeretem igazan nincs ertelme . Ezt pont igy gondolom most is.

ugyanakkor meg..megtanultam elengedni,tovabblepni es nyitni kicsit az emberek fele. Olyan ferfiba is szerettem bele,aki megcsak nem is tetszett. Aztan megismertem...:)

2016. nov. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen látom a nőknél, hogy érzelmileg sokkal jobban, sokkal könnyebben megmozdíthatóak. Csak ez egy férfinál nincs így. Érted egy nő elpityeredik akár egy macskás videón... nem véletlen, hogy itt is tele van olyan kérdésekkel, hogy miért csak laza kapcsolatokat akarnak a pasik, miért nem akarnak komoly kapcsolatot. és azért nem, mert az nagyon ritka, hogy valaki olyan intenzív érzelmeket vált ki belőlük. legalábbis szerintem. szóval szerintem ez nem szimmetrikus a két nem között.
2016. nov. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

amikor engem elhagytak,nekem is nagyon rossz érzés volt, mindenről a másik jutott eszembe és próbáltam visszaszerezni is.

de pár hónap után rá kellett jönnöm,hogy nem szeret,nem akar velem lenni már. nagyon fájt tényleg, leírni nem lehet.

de tovább kellett lépnem. elkezdtem randizni.és egy idő után megismertem a mostani párom. már több éve együtt vagyunk és nagyon szeretem, sokkal többet tud adni nekem, mint a volt párom. nem hittem volna,hogy lesz ilyen, de van.

tovább kéne lépned neked is szerintem. két éve vége már és nem akar tőled már semmit.

szerintem próbáld lezárni magadban. szedd össze a cuccokat amik rá emlékeztetnek,tedd el egy dobozba és ne nézz feléjük egy darabig.ismerkedj, próbálj becsajozni.

hidd el,találsz te is olyat,aki bőven lepipálja majd ezt az exet.

de ha csak utána sírsz,akkor ne várd,hogy más lánynak kelljél. le kéne zárnod.

töröld a képeit a telefonból,facebookon meg mindenhol rejtsd el.

ne keresd egy darabig. könnyebb lesz.

és ha akkor nem gondolsz rá,amikor társaságban vagy, akkor legyél sokat barátokkal,családdal, randikon stb..

2016. nov. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!