Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig tekinthető normálisnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tekinthető normálisnak, hogy még nem volt közöttünk semmi?

Figyelt kérdés

A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt, de eddig még nem volt közöttünk semmi (értsd: szeretkezés, nem hülyéskedek, még csak orál sem volt). Megkérdeztem tőle, hogy van-e valami gond, vagy fél-e valamitől, mindig is tudta, hogy sosem nevetem ki vagy ítélem el, akármi is legyen az. Erre az volt a válasza, hogy egyszerűen csak nincs hangulata hozzá.

Már próbáltam pár dolgot bevetni, de egyik sem használt, szóval végső kétségbeesésemben nem is tudtam most hirtelen hova fordulni.

Igen, alapjába véve elég türelmes ember vagyok, de azt hiszem már nem sokáig fogom ezt a "nincs hozzá hangulatom" dolgot elviselni, főleg úgy, hogy már szinte mindent megpróbáltam.


22/N


2016. nov. 6. 17:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Hát ez igy nem kapcsolat amit ezzel a sraccal csinalsz
2016. nov. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
...Fogod, kikapod neki, nincs hiszti, nincs kifogás. Te irányítasz. Kiderül legalább meleg e...
2016. nov. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
En nem tudom elkepzelni, hogy 8 honap alatt meg egyszer sem hevult fel koztetek a levego... ezt hogyan kell elkepzelni? Mit csinal, ha a nadragjanal kalandozik a kezed vagy csok kozben?
2016. nov. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 schamuelson ***** válasza:
Mit tudsz a barátod előéletéről? Esetleg vallási meggondolásból tartóztatja meg magát? Ha kizárható, hogy meleg, akkor valószínűleg aszexuális. Ez a "nincs hozzá hangulatom" eléggé erre utal. Egy ismerős házaspárról tudok, ahol a férfi aszexuális, emiatt úgy élnek együtt, mint két testvér. Hiába nagyszerű ember a férfi, a nő mégis szenved mellette.
2016. nov. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
a radio reggeli show musorába betelefonalt egy csaj h anno megismert egy pasit aki nem akart szexelni házasság előtt, aztan naszéjszakan sem majd megvallotta a srac h nagy nyomas volt rajta a szulei reven es ezert csinalt mindezt de valojabn meleg. ebből meg nem kell kovetkeztetni semmit, de a pasinak mondmeg ha nem szexeltek masnap elvaltok.
2016. nov. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Titusztitusz ***** válasza:
Amit leírtál a kérdésedben, az nekem valahogy sehogyse tűnik normális állapotnak...Nemsok értelmét és jövőjét látom a leírásod alapján a kapcsolatotoknak...
2016. nov. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Igazándiból nem beszélt túl sokat az előző kapcsolatairól, csupán annyit mondott, hogy volt 1-2 hosszabb-rövidebb kapcsolata, de ebből nem sok dolog derült ki.

Bennem is felmerült egyébként az a kérdés, hogy lehet hogy meleg, sőt szerintem ezek után egyre valószínűbbnek tartom, de egyelőre még nem vonok le elhamarkodott következtetést.

Másrészről ha éppen úgy közeledek felé, akkor ő egyre inkább próbál magától távol tartani.

Ja igen, ezt még nem is említettem. Nem egyszer direkt nekiálltam előtte vetkőzni, volt olyan is, hogy kb semmi ruha nem volt rajtam, de az ő arcán semmi különös realciót nem láttam, talán csak azt, hogy zavarban van.


Egyébként nem vallásos, szóval nem hiszem, hogy ez lenne rá a magyarázat.

2016. nov. 6. 17:52
 8/20 anonim ***** válasza:
ha nem vallási okok miatt akkor lehet aszexuális a párod.
2016. nov. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
ha már beszeltél vele erről, akkor gondold át h meg meddig akarod igy leélni az eletd vele, aztan lépj.
2016. nov. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nagyon maximum 2-3 hónap...



Ez már messze túl sok.


Jó lenne megtudnod, hogy valamitől fél (kicsi neki, gyorsan elmegy, stb), vagy egyszerűen ennyire vágyik az intimitásra. Ez utóbbi esetben pedig gondold végig, van olyan ember, akinek évi 2x elegendő, ha te nem tartozol közéjük, akkor lépj, mert egy ilyen ember ha nagyon megerőlteti magát, az akár ég évi 4x-i alkalom is lehet, de nem több...

2016. nov. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!