Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok egy ilyen férfiről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen férfiről?

Figyelt kérdés
Tavaly elkezdtem hosszú idő után iskolába járni, esti tagozatra. Az érettségi miatt folytatom. Amikor elkezdtük a tanévet és mindenki jelen volt nagyon megtetszett egy férfi. Szerintem tudta. Később meghívott kávéra, jókat beszélgettünk. Nevettünk, és nagyon jól éreztem magam vele. 28 éves. (Én 29) Elvitt moziba, kényeztetett. Voltak utána kisebb problémák, és az iskola mellett is nehéz volt vele, mert a tanárok is egyből kiszúrták, hogy mi nagyon jó barátok vagyunk. Nem voltunk párkapcsolatban, de nem is voltunk barátok, ölelkeztünk, nem csókolóztunk, de a fejemet simogatta mindig. Kiderült, hogy nem 28 éves, hanem csak 22 lesz nemsokára és azért hazudta ezt, mert nem álltam volna szóba vele. Egyébként simán kinéz 28-nak. Az érdekes az egészben az, hogy vele egyedinek éreztem magam, nevetgéltünk, elhalmozott ékszerekkel, és be is mutatott a családjának, nagyon érett, jó a munkahelye, mindenkivel jól kijön. Viszont hatalmas hazugságnak tartom ezt az életkor dolgot és nem tudom feldolgozni, és vigasztalt is egy ideig, de képtelen vagyok. Nem tudom, mit tegyek, mert ha ekkorát hazudott a kapcsolat elején, később még nagyobbat fog talán, nem? Mit tennétek? 28/N

#életkor #párkapcsolat #férfim hazugság
2016. nov. 7. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
És te komolyan nem jöttél rá,hogy 22éves ,azért az látszik a különbség!! Istenem ez vicces.
2016. nov. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Borostás és kopaszodik is, csontos arccal, ha nem nézem meg a személyiét, sosem jöttem volna rá.
2016. nov. 7. 14:21
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Figyelj, most ez olyan, hogy kegyes hazugság. Ha tudod róla, hogy 22 akkor talán tényleg nem lesz vele semmi, így viszont igen. Nem mondom, hogy szép volt tőle, de kicsit gondolj bele az ő helyzetébe. Szerintem csak emiatt nem kéne eldobnod, hiszen boldog vagy vele, férfiként tudsz rá tekinteni, akkor meg kit érdekel, hogy 22? Beszéld meg vele, hogy rosszul esett a hazugsága, de szerintem emiatt ne szakíts vele.
2016. nov. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem akarok szakítani vele, csak tartok attól, hogy mi fog még kiderülni róla. De nagyon szeretem, vállalom, de mit mondjak a saját családomnak? Én nem mutattam be nekik, de tudnak róla és azt mondtam nekik, hogy 28 éves. Mondjam neki, hogy vallja be előttük, hogy nem annyi? Az megalázó lenne neki.
2016. nov. 7. 14:31
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell nekik tudni, max esküvőn az anyakönyvbe látják, de akkor már édes mindegy. Amúgy nem tudom, szóval ez szerintem nem olyan hazugság, amiből sok mindent le lehet szűrni. Biztos nagyon tetszettél neki, és nem akarta, hogy emiatt te ne engedj a közeledésének. Valahol még romantikusnak is kéne ennek lennie :D
2016. nov. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ezzel semmi probléma.


Én minden nap hazudok a koromról gyakorin, ma 22 vagyok,tegnap 23 voltam.


De most viccet félretéve, ismerkedésnél sokan hazudnak a korukról, ez egyáltalán nem egy durva dolog.

2016. nov. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A "korunkat" nem egyből mondtuk el egymásnak. Én hosszútávra tervezek. Ő azt mondta, hogy volt egy 4 éves kapcsolata 20 éves koráig és ennyi, mert a lány otthagyta egy muzulmán férfiért. Azóta magányos, barátai nem nagyon voltak, mert nem járt el bulizni sohasem, otthon megiszik 4-5 sört és internetezik nagy ritkán vagy nézi a TV-t. Nagyon furcsán viselkedik, de úgy érzem, hogy hosszú kapcsolatot tervez, mert nem egy kijárós típus, szerény magányában otthon megül, dohányboltba megy csak el, sört vesz magának (én csak dohányzom) és néha kér egy slukkot, mást nem csinál. Mindig velem van, követ a konyhába, amikor meghívom (külön lakom a szüleimtől), mindig ott van, ahol én. ..és nem idegesít, hanem ha nincs ott, úgy érzem, hogy teljesen magam vagyok. Attól félek, hogy ha idősebb leszek olyan 10 évvel, akkor fiatalabb nők után fog kutatni. Ez mennyire jellemző?
2016. nov. 7. 14:47
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Tudod, mit? Szerintem szabadítsd meg ezt a srácot magadtól, mindkettőtök érdekében. Ha eleve gy állsz hozzá, akkor szét fogod barmolni a kapcsolatotokat az állandó gyanakvásoddal, féltékenykedéseddel. Szerintem nem is annyira a sráccal van baj, mint inkább veled, hiszen még arra is képtelen vagy, hogy normálisan kommunikálj vele, és megbeszéld azt, amit problémásnak tartasz, de közben meg mindenfélét kitalálsz. És most várom a lepontozást, de attól még nem lesz jobb a kapcsolatotok, és nem fognak megoldódni a vélt vagy valós problémáid.
2016. nov. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nekem nem kéne,gogndolj bele,fiatal ,éretlen,tanítgatni kell,valószínű,hogy szűz is.
2016. nov. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jellemző, hogy a nyomorékok megint lepontozták a mondókámat, ahelyett, hogy elgondolkodtak volna annak igazságtartalmán. Egészségükre, ennél nagyobb örömük soha ne legyen az életben, végül is nem rólam állították ki a szegénységi bizonyítványt.
2016. nov. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!