Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csak véleményekre lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak véleményekre lennék kiváncsi. Ti mit gondoltok egy ilyen férfiről?

Figyelt kérdés

Régebbóta ismerem. Ő házas volt és szétmentek a feleségével,de papiron maradtak házasok. Van egy gyerekük.

Nemrég találkoztunk és "összejöttünk". Kb 1hónapig vele voltam amikor lefeküdtem vele. Egéssz odaig érdeklödő volt,utánna meg szinte vissza se írt,meg nem ért rá. Mindig azt mondta h tartós kapcsolatot akar,meg hogy jó velem. Figyelmes és kedves volt.

5napig nem beszéltünk,2napja írtam neki h most mit akar. A válasza az volt h most nem ér rá majd ír...meit a feleségénél van. Kérdeztem töle álítólag nem békültek ki. Írtam neki hogy találkozhatnánk h megbeszéljük a dolgokat. És letiltott.


2016. jan. 26. 12:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Hát borítékolható volt...

És mit gondolunk az ilyen nőkről, mint te? Naív es kihasználható.

2016. jan. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett volna összejönnöd olyan férfival, aki még papíron házas.
2016. jan. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy egyenes ember, te pedig nagyon naiv vagy. Egyértelműen csak kihasznált, te pedig asszisztáltál hozzá.
2016. jan. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, h a pasi egy gerinctelen taho, de Te is nagyon naiv vagy. Ez egy aranyszabaly, h nos pasival nem kezdunk, ha csak nem akarsz jo nagyot koppanni
2016. jan. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát elég nehéz azzal a dumával csajozni, hogy szereti a feleségét, meg a gyereket, nem akar válni, de azért fa.szra húzni időnként egy friss puncit is, de ennél több nem lehet.


Tudod, mindent összehazudik, amíg elér a lukig.


Egyébként köcsög dolog, de lehet, hogy a felesége azért szeretné tudni, hogy mikor és merre járt a hites ura, hátha ő nem tudott eddig arról, hogy már csak papíron házasok.

2016. jan. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Lehet nem kellett volna,de már jóideje külön vannak és bemutatott a feleségének,meg a gyerekének is.

Az meg hogy naív vagyok,lehet,ideig óráig. De nem 2nap után feküdtem össze vel,hanem 1hónap után.

2016. jan. 26. 13:52
 7/16 anonim ***** válasza:

Mi a véleményem? Respect! Így kell ezt csinálni, kihasználni ami az útjába vetődik.

Taníts engem mester!!!

2016. jan. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
És a feleségének hogyan mutatott be, hogy te ki vagy?
2016. jan. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Úgy hogy a barátnöje.
2016. jan. 26. 17:42
 10/16 anonim ***** válasza:
Mármint aki kiüti az asszonyt a nyeregből?
2016. jan. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!