Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem tudok elegendő szexet nyújtani a barátomnak, mert mindig van valami nőgyógyászati problémám? Félek elfog hagyni.

Figyelt kérdés

Nos, sajnos azon a szinten tartunk a barátommal hogy, kb havi 1 db szex, mert mindig van valami problémám. Előzőleg az volt,hogy véreztem fogamzásgátló szedése közben, elmentem orvoshoz, és gyógyszercsere.Ezután jött a következő gond, ami most is fenn áll, hogy valamiféle hüvelyi fertőzésem van, amit eddig (2-3 hete) magamnak próbáltam kikezelni, sikertelenül. Ez idő alatt azt hazudtam a barátomnak, hogy még mindig vérzek, igy várjunk. Nagyon aranyos volt, mondta hogy megérti és megvárjuk. A igazi problémát féltem elmondani, de már nem tudok mire hivatkozni, igy muszáj leszek elmondani miért nincs szex, meg mostmár megyek orvoshoz, bánom hogy eddig nem tettem, de 22 év alatt, soha semmi ilyesmi bajom nem volt. Igy megint kimarad pár hét szex az biztos, és félek, hogy ezért elhagy mert semmi szexuális életünk nincs. Az utóbbi 2 hónapban 2 db szex volt. 11 hónapja vagyunk együtt, és nagyon szeretem, sajnálom , hogy hazudtam neki, nem tudom mi lesz a vége. Félek fogytán a türelme, de még igy is szokta mondani, hogy mennyire szeret. Hogy mentsem meg a helyzetet?

20/L


2016. nov. 7. 17:48
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok, elirtam a végén, megcsúszott a kezem a laptopon.
2016. nov. 7. 17:49
 2/21 anonim ***** válasza:
40%

TE amúgy nem tudod hogy hány éves vagy? 22 év alatt semmi ilyesmi bajom nem volt, 20/L :DDD


Egyébként nincs ezzel semmi akkor, ha igazat mondasz neki. Nem hülye, hogy egy menstruáció 3 hétig tart. LEhet már azt hiszi, hogy nem kívánod. Mondd el neki, meg fogja érteni, kezeltesd ki magad és mehet a móka. De ne hazudozz össze-vissza! 23/F

2016. nov. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Elégítsd ki orálisan és mond el neki az igazat megfogja érteni 23L
2016. nov. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
Kezed meg szad attol meg van.
2016. nov. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
94%
elégtsd ki máshogy és vigyázz jobban magadra. Amiről nem te tehetsz arra miért lenne mérges ha szeret ?
2016. nov. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
28%

Van szád? Van a fenekeden lyuk?


Amikor szültem, utána orvosi tanácsra másfél hónapig nem szexelhettünk a hagyományos "punis" módon és abból tényleg nem engedtem semmit.

Mégis találtam alkalmat folyamatosan, hogy a férjem mindig elélvezzen, amikor szeretett volna. A fenti módszerekkel :)


25/N

2016. nov. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%

Nos, szerintem en vagyok a te embered :D. 21 eves vagyok, es tavaly cirka 7-8 honapig kuzdottem mindenfele nyavalyaval a kandida fertozestol kezdve az ureaplasmaig a felfazason at mindent ismerek, sajnos :'). Alapszabaly: semmit nem kuralgatunk magunknak semennyi ideig, hanem megjelenik, es megyunk az orvoshoz. Igy lehet osszeszedni nagyon jo kis kronikus huvelygyulladasos inyencsegeket. Minden otthoni dolog csak is azutan, hogy a doki latott. 3 het kezeletlenseg miatt mar valoszinuleg eleget sulyosbodhatott, ne varj tovabb a magad erdekeben! Viszont otthoni dolog, amiket a rendes gyogyszeres kura mellett elvegezhetsz, es en nagyon hasznosnak talaltam oket: teafaolajos ulofurdo (DM-ben lehet kapni, belecsepegteted a vizben, 20-25 csepp, es alaposan atmosod magad - a teafaolaj nagyon eros bakterium es gombaolo, valamint grapefruit magolaj kura - ez is DM - ezt erdemes par havonta egyszer megcsinalni mert termeszetes antibiotikum, es huvelygomba ellen nagyon jo, meg az immunrendszernek is, ezenfelul tozegafonya kapszula is, nehogy hugyuti fertozes legyen a vege).

Nalunk ez fel sem merult ez alatt, hogy problema lenne, nem azert vagyunk egyutt, hogy szexeljunk. Tudta mindig pontosan mi a bajom, latta hogy igyekeztem meggyogyulni, es minden segitett. Ne aggodd tul, ha eros a kapcsolat, akkor kibirja.

2016. nov. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
97%
A hazudozás+hüvelyfertőzés+nincs szex.....hát ezek után kb úgy jön le mintha csalnád. Ezt mindenképp zárd le mégpedig úgy, hogy igazat mondasz és megbeszélitek.
2016. nov. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%

Ilyen buta, gyerekek miért szexelnek?

Orvos ha baj van-párodnak is!


:O -bizony!

2016. nov. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
A gumit már betiltották?
2016. nov. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!