Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 hónapja ismerjük egymást a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hónapja ismerjük egymást a párommal ha lehet igy mondani, távkapcsolatban vagyunk még, elég nagy a távolság kettônk között. Borzasztóan féltékeny vagyok az exére. Mivel küzdhetem ezt le?

Figyelt kérdés

Inkább félek mintsem féltékeny lennék,félek attól hogy újra egymásra találnak.A csajszi rendszeresen érdeklődik a pasim iránt,mondjuk havi rendszerességgel.

Persze erre a válasz a közös eb ami anno közös volt és hogy az iránt érdeklődik.

A pasimtol azt is tudom hogy neki pl nem mondta hogy én létezem,de a családjának már bemutatott.

Kissé gázos tisztelet köröket kellett lefutnunk hogy ugymond együtt lehessünk mert az én kapcsolatom sem zökkenômentesen zárult le az expasimmal.

Napi rendszerességgel beszélünk,de a beszélgetésünk 85% a az exekrôl szol,ellenben személyesen erre egyszer sem volt még példa.

Picit zavar hogy kaptam egy ultimátumot hogy az exbarátnô mindig az életünk része lesz mert ők joban maradtak.

El lehet fogadni egy ilyen helyzetet?



#Ex!:(
2016. nov. 8. 09:56
 1/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:
68%

"Az exbarátnő mindig az életünk része lesz."

Hahahaha!

Az oké,hogy néha beszélnek,még talàn az is,ha nagy ritkán megisznak egy teàt,vagy ilyesmi,de hogy az életetek része lesz?

Nekem mondta volna,kiröhögöm:D

Életünk része lesz! Èsz megàll:D

2016. nov. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ilyen szempontból az életünk része hogy mondjuk ha ráir visszair neki,tehát nem akar köpködni rá.Lehet hogy rosszul fejeztem ki magam,szerencsére külföldön van a csaj ugyhogy csak az internet a lehetôség a beszélgetésre.
2016. nov. 8. 10:18
 3/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Hàt akkor így egy kicsit màs a szitu;)

Nem is kell egymàsra köpködniük,nem kell rosszban maradni,haraggal elvàlni. Ez nem törvényszerű. De miért beszél annyit ròla?

Ezt beszéld meg vele.

De csak nem véletlenül ex...

2016. nov. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
El lehet fogadni de nem kötelező. Én köszönöm de nem kérnék belőle. Részemről az ex a múltam része kéne hogy legyen, nem a jelené. Nem kell rosszba lenni, semmilyen viszonyban nem kell lenni. Max névnapi, szülinapi köszöntés szintjén. Van akik barátok maradnak. Én mondjuk eleve nem hiszek a férfi-női barátságban. Ezért kár veszekedni. Nem egyezik a felfogásotok.
2016. nov. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom,nem szánt szándékkal de például én is sokat beszélek a volt férjemrôl a telefonbeszélgetések alatt.Egyfajta példálozás hogy vele mi volt a multban,hogy éltünk stb.Nem véletlenül ex,dea csaj miért érdeklôdik hogy van e valakije?ez mit jelenthet?Nekem lehet hogy abszurd de az jön le hogy azért mert "akar egy ments várat" magának.ez a pasi szavakkal folyamatossan erôsit hogy pl már most rövid távon értékesebb vagyok számára,vagy hogy ne aggodjak neki csak én kellek és hogyha a nőci akarná őt neki akkor sem kellenne.persze itt belép az hogy ezt honnan tudhatnám?
2016. nov. 8. 10:40
 6/10 A kérdező kommentje:
Picit ugy erzem muszáj engednem és elfogadnom,nekem még gyakoribb a kapcsolatom a volt férjemmel a gyerekek miatt,persze magamban biztos vagyok hogy nem lángolhatna fel semmi ujra meg a gyerekek miatt nálunka kötelék örök.De náluk nem találok okot....
2016. nov. 8. 10:43
 7/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Igen,a #2-es komment igaz:)

Nekem is ez a véleményem.

De miért példálòzgattok,hogy ezzel hogy volt,amazzal hogy volt?

Igen,a gyerekek miatt kell tartani a kapcsolatot,de nem bő lére eresztve,a fontos dolgokat kell megbeszélni,+ha nem haraggal vàltatok el,akkor szülinap,névnap,stb.,de ennyi.

Miből gondolod,hogy a csaj mentsvàrat làt a pàrod személyében?

A gyerekek amùgy veletek élnek?

2016. nov. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Jajj,akarom mondani:#4-es komment!:)
2016. nov. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 nlp válasza:

Hirtelen pár gondolat:

Féltékeny úgy lesz valaki, ha arra gondol (feltételezi), hogy a párja mással van / lesz.

Az exekről szóló beszélgetések el szoktak "múlni". Ezt lehet segíteni, hogy érdeklődsz a barátod pl. munkájáról.

Ha a párod ultimátumot adott akkor feltételezem, hogy mondhattál neki olyanokat / adhattál neki olyan indirekt jelzéseket ami neki túl sok volt.

További jó jel, hogy amikor együtt vagytok nincs szó az exekről.

2016. nov. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha en jo baratsagban akarnek maradni az exemmel es kifejezetten baratsagban, akkor tennek rola hogy valamilyen modon megismerkedjek a baratnojevel es idonkent ugy hivnam fel a pasit hogy a csaj is ott van es vele is beszelnek, meg tobbet is mint az exemmel hogy ereztessem a csajjal hogy csak barat akarok lenni. De ez en vagyok. Nekem furcsa hogy nem tud rolad.
2016. nov. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!