Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bizonyitsam be, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyitsam be, hogy nincs oka féltékenykedni? 22/L

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt. Jól működő kapcsolat. (Elég nehéz időszakában ismertem meg, de együtt kilábaltunk belolee) Amikor csak tehetjük együtt vagyunk. Megvolt otthon is a bemutatás mindkét részen. Stb. De viszont rettenet féltékeny. (Előző barátnői mind megcsalták... egyik terhes is volt tőle, de meg úgyis megcsalta es elhagyta..gyereket pedig elvetettete) én nem csalom meg, tényleg ő a mindenem. De viszont sok fiú baratom van (egy részükkel volt is pár dolog....) s ő azt kéri, hogy teljeesen ignoraljak minden pasit (semmi tali, semmi írogatás) ha talizok velük (úgy h ő is tud róla..sőt..el is h
2016. nov. 9. 01:22
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
A volt is pár dolgot kifejetnéd? :P
2016. nov. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Volt is, lesz is :D :D
2016. nov. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1. Semmi joga sincs tőled ilyet kérni!

2. A féltékenység önbizalomhiányból származik és abból hogy nem bízik meg a párjában.

3. A féltékenység róla szól és nem rólad.

4. A problémáját neki kell megoldani. Te hiába bizonygatod szavakkal és tettekkel hogy te más vagy, amíg magában nem rendezi a dolgokat folyamatosan kételkedni fog benned.

2016. nov. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
"egy részükkel volt is pár dolog...." + "tényleg ő a mindenem" --> Szerintem csak addig fogod így gondolni, amíg valaki nem tud olyat adni amit a párod nem ad meg neked :'D
2016. nov. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A féltékenység a pasi gondja. Főleg önbizalom hiánya, birtoklási vágy, stb.

Viszont ez "(egy részükkel volt is pár dolog....)" ez köznyelven kb annyi, a barátaid már felpróbáltak.

Van önbizalmam, nincs önbizalmam, én hanyagolnálak, mert egy kis szomorúság, hullám völgy és barátok megvigasztalnak.

2016. nov. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En no vagyok ugyan, de hasonlo helyzetben, ha olyan embereket kene bamulnom a parom korul, akikkel "volt par dolog", azt biztos nem turnem. Nem erzed, hogy mennyire megalazo ez a baratodnak? Forditott esetben ha egy lany irna ki, hogy a pasija olyan baratnoivel akar talalkozni, akikkel volt par dolog, akkor meg mindenki ki lenne akadva, hogy ne hagyja magat ennyire megalazni...
2016. nov. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a kerdes a mai nap szánalom különdjasa.....a "de viszont"-ra ki sem ternek!
2016. nov. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem érthető ha féltékeny a sok megcsalás és a "fiúbarátaid" miatt. Ezt nem neked kell bizonyítani, viszont azokkal a pasikkal nem kéne találkozgatnod akikkel volt pár dolog...

Egyébként hány éves a barátod?

2016. nov. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi az istenért vagy valaki olyannal, aki azért büntet téged, mert korábban rbancokkal járt?? Nagyon igazságos, tényleg. Fényes jövő vár rád - barátok, társaság nélkül, birtokolva, elnyomva, elszigetelve (mert várd csak meg amíg dolgozni se járhatsz, mert férfi kollégáid is lehetnek). Az nyilván jogos kérés, hogy azokkal, akikkel korábban hetyegtél, ne találkozz, de amit a kedves párod művel az már túlmegy ezen bőven. És erre képes vagy azt mondani, hogy jól működő kapcsolat :D Láttál te már tényleg jól működő kapcsolatot? Mert én nagyon kétlem. És még egy ilyen ajlas alaknak te akarod bizonyítani az ártatlanságod.. Kész röhej vagy. Hol van ennyi ilyen szolgalelkű buta liba? A való életben egyet sem ismerek, ezen az oldalon pedig tobzódnak, nagyon durva kontraszt.
2016. nov. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!