Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom féltékenykedni? Fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom féltékenykedni? Fiúk mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A párommal több mint egy éve vagyok együtt, minden rendben van közöttünk, szeretjük egymást és ezt ki is mutatjuk, nem voltak nagyobb veszekedéseink sem, mindent megosztunk egymással. Viszont régebben volt egy lány akibe szerelmes volt, de nem volt közöttük semmi. A haverja nekem azt mondta, hogy nem is nagyon akart semmit a végén már a csajtól, de jó barátok voltak egy csomó ideig. Észrevettem, hogy néha nézegeti a facebookos oldalát és nézi a blogját, de nagyon ritkán beszélgetnek én mégis féltékeny vagyok ... szerintetek van okom rá?

Fiúk ti mi okból nézegetnétek egy régebbi kiszemeltetek oldalát?



2016. nov. 7. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
A féltékenykedéssel csak el fogod lökni magadtól. Ha meg akar csalni akkor úgyis megcsal. Tudom hogy nehéz leküzdeni de már az interneten is vannak jó módszerek. Hűséget fogadott nem vakságot ezt tartsd észben és te is nézegesd meg azokat akik tetszenek. Bízz meg benne nem hiába vagytok egy éve együtt. De ha nem segít semmi a féltékenység leküzdésében akkor üljetek le beszélni, de ne kapd fel a vizet mert többre fogja értékelni a beszélgetést ha normálisan beszélsz vele.
2016. nov. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy feltekeny meg nem biztos hogy pataliat csap, csak magaban orlodik... :) de amugy elsovel egyetertve en ezt ha igy feltunne megbeszelnem vele.
2016. nov. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én nem csinálok belőle problémát, ezeket magamban tartom :) amúgy köszönöm az eddigi válaszokat!
2016. nov. 7. 19:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, önmagában ez nem ok arra hogy aggódj. Az őszinte "fülig szerelem" általában kitörölhetetlen emlékeket hagy az emberben és ha nem párosul hozzá valami durva sérelem vagy lelki sérülés, akkor szivesen gondol rá vissza az ember, még akkor is ha boldog párkapcsolatban él. Ilyenkor én például NEM az excsajaim után vágyódom vissza, hanem eszembe jutnak azok a kellemes emlékek amelyek hozzájuk kapcsolódnak. Ilyen "nosztalgiázással" természetesen nem hergelem a feleségemet, nehogy féltékeny legyen ;-)))
2016. nov. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem nincs ilyen szokásom, de míg nem volt face gondoltam rájuk. Nem hinném, hogy ez bármiféle konkrét dolgot jelentett akkoriban nekem, vagy jelentene most bárki másnak.

Dehogynem csinálsz belőle problémát - az a kérdésed bizonyítja. Attól, hogy magadban tartod, a bibi ott van, nem?

2016. nov. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A férfi olyan mint a bika. Minden tehenet meg szeretne kapni ösztönből! Nincs miért féltékenykedned! Az ember általában olyan ember mellet él, akit szeret! :-)
2016. nov. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat :)
2016. nov. 14. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!