Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom féltékenykedni?

Figyelt kérdés

A barátom egy hónapja,ha elmesélte,hogy előttem mármint mielőtt összejöttünk jóval előtte lefeküdt az anyja egyik barátnőjével,szóval volt vita rendesen,de már a két család nem tartja a kapcsolatot.

Na de vasárnap este amikor együtt voltunk a kezemben volt a telefonjja,amire sms érkezett,hát persze,hogy megnéztem.

Akkor láttam,hogy nem is egy érkezett már tőle,hanem legalább 8-10 kb. Ez állt az egyikben "xy kérlek hívj fel valamikor" és hasonlók

azt mondta,hogy a nő akivel lefeküdt még mindig irogat neki,meg találkozót akar,és még azt is mondta neki,hogy a férjétől is képes elválni.

A barátom azt mondta,hogy nem

érdekli,de én nagyon aggódom.

Megkérdeztem,hogy miért nem mondta el,mire csak azt mondta,hogy nem akarja,hogy ezen idegeskedjek.

Nem voltak sose komoly kapcsolatai, a miénk pedig elég komoly és 5 hónapja együtt vagyunk,de nem tudom,hogy mit tegyek.

Napok óta ezen gondolkodom,de nem akarom

az idegesítő meg féltékeny barátnőt játszani de félek,hogy le fog feküdni azzal a nővel.

Nem szeretném felhozni,mert csak veszekedés a vége,hogy miért nem bízok benne stb.



2016. febr. 4. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
17%

1. Milyen jogon olvasod te el más telefonjára érkezett üzenetet? Nem sül le a bőr a képedről???


2. Beképzeled a dolgokat, és tényleg fölöslegesen féltékenykedsz! De ha neked jól esik, akkor tedd, de nem sokáig lesztek akkor egy pár, abba is gondolj bele!


3. Azért a pasid leállíthatná azt a csajt, hogy szálljon le róla, ha egyáltalán nem érdekli.


4. Inkább beszéljétek meg a dolgot, mert a túl sok fantáziádból az lesz a vége, hogy olyat fogsz állítani róla, ami tényleg hazugság.

2016. febr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kezemben volt,miközben a facebookot néztem,akkor érkezett az sms,ha akartam volna se tudtam volna nem észre venni.
2016. febr. 4. 13:45
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Kifogás, kifogás, kifogás.


Amikor érkezett az sms, akkor oda kellett volna rögtön adni a telót a párodnak és nem kíváncsiságból elolvasni!

2016. febr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs aggódnivalód.


A párod telefonján szépen mond meg a tiltás gombot a hölgy kontaktjára vonatkozóan :)

2016. febr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nyomd meg bocs
2016. febr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92%
Kivancsi lennek hogy akik leszoltak a kerdezot hogy milyen alapon turkal a teloban, meddig birnak ki hogy nem olvasnak bele ha rajuk tor a ketely es feltekenyseg. Nem egy kapcsolatot tudok ahol az egyik fel belenezett a parja telefonjaba es ezzel eveket sporolt meg hogy ne egy olyan emberrel legyen aki megcsalja. Szinte mindenki belenez a parja telefonjaba vagy facebook vagy email ha ugy erzi valami nem stimmel. Aki meg nem az meg csak homokba dugja a fejet aztan ha megcsaljak pityereg hogy miert nem tudta elobb. Kedves kerdezo. Ha a parod azt keri bizz benne, akkor tegyel ugy de azert legyel resen.
2016. febr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!