Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom nagyon féltékeny,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nagyon féltékeny, egyre jobban. Miért? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában biztos benne, hogy van valakim, és állandóan ezzel csesztet, hogy legalább mondjam meg. De nincs senkim, és nem is tudom ezt most mire vélni nála, és egyre jobban idegesít. Neki is vannak nehézségei mostanában (munkahely, szülők), de ezt nem rajtam kéne levezetnie. Mondtam már neki, hogy ha ezt nem fejezi be, akkor annak rossz vége lesz, mert akkor tényleg keresek valaki mást aki megbecsül. Ez így is van.


Tény hogy a múltamban nem mindig voltam "szent", talán ez is benne van. De szeretem őt.


A másik pedig az, hogy ez a szintű féltékenykedés tulajdonképp mit jelent? Lehet hogy csak nagyon fél, hogy elveszít, és ezt az érzést nem tudja uralni? Vagy önbizalomhiány? Esetleg az egoját félti, hogy én is hátba szúrom, mint az előzőek? Vagy uralkodási vágy?


Ezekre ő sem tud válaszolni...

Próbálom csitítgatni, és megnyugtatni, tudom hogy a veszekedés nem vezetne sehova, meg tudom hogy sok a gondja, de néha tényleg nagyon elegem van már ebből az egészből :( De inkább rendbe szeretném hozni a kapcsolatot, nem pedig szakítani :(


30 körül vagyunk mindketten



2016. nov. 9. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Lépjél le.
2016. nov. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Egy dolgot nem ért meg ezen az oldalon a legtöbb ember-többnyire nőtársaim-, hogy megváltoztatni senkit sem fognak.

Vannak áthidalható problémák egy kapcsolatban, összecsiszolódás, kompromisszum. De megváltoztatni nem lehet.


Két lehetőséged van:


-Elfogadod/lenyeled ezeket a vádaskodásokat, kirohanásokat.

-Szakítasz

2016. nov. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%

Hmm-hmm, tuti SEMMI oka nincs rá?


Bár érdekes az itteni nép, ha a nő féltékeny "jogos, mer' minden férfi disznó, pervrz, hűtlen baromállat", ilyenkor meg "mekkora szemét, hagyd ott"...

2016. nov. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Hát ha eddig nem volt ilyen féltékeny, akkor lehet neki van takargatnivalója... nem ez lenne első a történelemben...
2016. nov. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Én is ahhoz a táborhoz tartozom, aki azt mondja, hogy ha a te viselkedésedben semmi sem változott és ő eddig nem volt ilyen, akkor bizony a tipikus "magából indul ki" esete áll fenn.
2016. nov. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ok, azt mondják nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél.

Tény hogy én is változtam, de csak annyi történt, hogy elég nehéz időszakom volt, és most jött vissza az önbizalmam, az erőm. De nem azt hogy lenne más. Csak ezt ő nem nagyon hiszi el, vagy érti meg.

2016. nov. 9. 14:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem akar elveszíteni, ezért fél. Fél-tékeny.

Mint írták előttem az emberek nem változnak. Tehát a múltadból következik, hogy nem vagy megbízható, amit a jelenlegi viselkedésed is alátámaszt neki. Emiatt van a féltékenység.


Hogy mit csinálj? Legyél megbízható, őszinte, és semmit ne titkolj előle. Ebben az esetben tudni fogja, hogy nem akarsz lelépni tőle, bízol benne, és megnyugszik. Persze ehhez sok idő, és őszinte beszélgetés kell.

Ha neked ennyit nem ér meg, akkor halgass a női tanácsokra, okold, szidd a férfiakat, és hagyd hogy találjon magának valakit, aki tényleg szeretni fogja, és akiben nem tud majd kételkedni.

2016. nov. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!