Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nagy hülyeség, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy hülyeség, hogy zavar, hogy a barátom felköszöntötte azt a lányt, akire féltékeny voltam/vagyok?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, mielőtt megismerkedtünk a barátommal nagyon sok lány barátja/ismerőse volt akikkel összejártak, volt akikkel találkozgatott is, mert bejöttek neki de aztán nem volt semmi.

Ezeket mind ő maga mondta el.

Az egyik lány(akivel találkozgatott) közös ismerősünk volt (nekem távolabbi, onnan ismerem,hogy a barátnőimnek voltak problémái vele,mert mindkettő pasijával kiakart kezdeni) és egy sulis eseményen mindhárman ott voltunk.(ekkor jártunk 2-3 hete) és olyan jeleket szűrtem le,amiből láttam,hogy valami vagy volt vagy van közöttük és a barátom is túl kedves volt hozzá.

Nem említettem meg neki,mert kíváncsi voltam mi lesz később, de végül csak szorosabb lett a kapcsolatunk és ezek a lányok szépen lemaradtak a társaságából.

Ettől még bennem maradt az iránta való féltékenység, és később rákérdeztem,hogy tetszett neki vagy mi volt az a jelenet ott. Akkor elmosolyodott,hogy én mit nem tartok észbe, s elmondta,hogy azelőtt párszor beszéltek és hazavitte kocsival(mert vidéken lakik.....) és ennyi.


Elmondtam,hogy zavart kicsit, mondta nyugodjak meg.

Most mégis azt látom,hogy mosolygósan ír neki szülinapjára és eléggé zavar,megint előjött a féltékenységem.


Jogtalan és próbáljak megnyugodni? Vagy titeket nem zavarna ha a párotok írna annak, akiről tudja hogy féltékenyek vagytok rá? :( 20L


2016. jún. 26. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Haza vitte meg jol meg dug....ta
2016. jún. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem, ilyen nem volt. Biztosan elmondta volna, mindig nagyon őszintén elmondta nekem az ilyen dolgokat, hogy ki jött be neki, kiknek jött be ő, ki tett neki ajánlatot kivel és mit csinált.

Szóval biztos vagyok benne,hogy nem feküdtek le,viszont a tény miatt,hogy bejöttek egymásnak féltékeny vagyok.

Plusz az esik rosszul,hogy tudja h nem birom, mégis kedvesen felköszönti.

Nem tudom hogy kezeljem a helyzetet,mert engem zavar belül,viszont valahol azt érzem hogy gyerekes lenne emiatt kiakadni.

Nem tudom mi a helyes lépés most, ebben kérek segitséget tőletek, és fejmosást,hogy jogosan zavar vagy verjem ki a fejemből.

2016. jún. 26. 23:41
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

"Rá írt pedig tudja hogy nem bírom"

Nem a tulajdonod, és nem a kutyád.

Ha nem nyilvános volt az üzenet, akkor egy utolsó suttyó is vagy. Persze, tudjuk, véletlenül nyitottad meg.

Minek neki privát szféra.

Majd ha a húgát utálod meg, vele se beszéljen?

Elkoptak a barátnők mi? aha. inkább elhisztizted őket.

A legjobb barátomat vesztettem el egy ilyen hisztis kis picha miatt mint te.

2016. jún. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

"Nem a tulajdonod, és nem a kutyád."


ez nagyon jó mondat, és fogadd meg.

utálom azokat a csajokat, akik ilyen féltékeny pi*ák, ti meg is érdemlitek, h. megcsaljanak titeket.

2016. jún. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

És akkor most ezek után mi lesz? Leszel te, mint egyetlen nő az életében? Nem beszélhet, nem írhat rá többet senkire? A szemét ne vájja ki?

Birtokolhatod vagy korlátozhatod ha szeretnéd, nem ez lenne rá az első példa, hogy elmérgez a dolog egy kapcsolatot. De az is lehet hogy benne érzi (a másik lányban) érzi a kémiát. De ezzel neked semmi dolgot. Ugyanis ha le akar vele feküdni, le fog a hátad mögött is, ha elcsábítja akkor elhagy téged. De ha téged szeret meg jobban hosszú távon és a lánnyal végleg lezárja a dolgot, akkor meg veled marad (vagy jön egy 3-ik).

20 éves vagy, kicsi rá az esély hogy megtaláltad magad mellé a nagy őt. A leírás alapján meg szinte 0.

2016. jún. 27. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az én páromnak is rengeteg ilyen barát barátnője volt mára már csak egy irritál,hogy bárhol lát minket úgy köszön,hogy Szia. Lehet rossz a látása szegénynek vagy nem tudom,de a barátom az én kezemet fogja engem szeret én meg jót nevetek a kiscsajon :D szerintem nem kell aggódnod beszélj róla a barátoddal :)
2016. jún. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

Hármaska kedves! :) Ha a "hisztis picha" el tudta nyerni a barátodat, akkor a csaj valamit nagyon jól tud neki nyújtani, te viszont láthatólag teljesen felesleges voltál a haverodnak, mert csak a SAJÁT hasznodra fordítottad a vele töltött időt.


Ha elveszítesz valakit, akkor nem azt kell utálni, aki "elvette" tőled, hanem magadba kellene nézned. Ha sikerült a lánynak megnyerni a barátodat, az nem volt véletlen.


A lánnyal neki még lehet családja. Veledit tud elérni a fiú? Semmit a hétvégi sörözésen kívül. :)

2016. júl. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A kerdezo nem azt mondta hogy hazisarkany modjara reagalta le, hanem azt hogy zavarta, es nem tudja mit csinaljon..

Nem a primitiv velemenyeitekre volt kivancsi hanem arra amit kerdezett!!

Itt nem arrol van szo hogy mas lannyal ne is alljon szoba, hanem arrol hogy a pasija tudja hogy feltekeny a lanyra a baratnoje de azert irt neki! (Kerdesedre valaszolva ne foglalkozz vele! Csak egy egyszeru boldog szulinap volt!:) ) besteljen mas lanyokkal de ne azzal akivel meg valami lehetett is volna meg ha nem is lett! (Hulyen fogalmaztam de a lenyeg a lenyeg)

Ez esetben ha csak egy egyszeru szulinapi koszontesrol van szo, es nem beszelget vele vagy hasonlo, akkor probalj meg nyugodni es nem elohozni neki hogy ilyen miatt feltekenykedsz!

Egyebkent nekem is rosszul esne es rogton feltekeny lennek, mert nagyon feltekeny tipus vagyok, de ennyit meg magamban probalnek elintezni! :)

2016. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!