Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Van barátom 2 és fel éve, szeretem de mar nem úgy mint régen, mert nagyon féltékeny a semmire azt hiszi, hogy megcsalom, mostanában akármi problémám van nem hiszi el, nem ért meg engem!

Figyelt kérdés
A szex sem olyan köztünk mint régebben. Érzem kezdek kiszeretni belőle. Sokat szoktunk ezek miatt veszekedni, és kezdek bele fáradni mar. Mit csináljak? Szakítsak vele? Vagy próbáljuk megoldani? Őszintén mar nem 1x 2x próbáltuk megoldani a problémát, de mindig oda lyukadunk ki h elegem van és szakítsak vele.
2016. ápr. 29. 13:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Megpróbáltátok megoldani, nem sikerült, sokat veszekedtek, nem vagytok boldogok egymással, még féltékenykedik is, ráadásul akármi van mindig arra juttok, szakítani kellene.. mondd, miért nem lépsz végre? miféle csodára vársz? Csak az időt húzod mindkettőtök számára.
2016. ápr. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazad van, lepnem kellene, de valami miatt soha nem megy..masik meg az , hogy felek nem kapok magamnak masat...:/
2016. ápr. 29. 14:37
 3/12 Noren1989 ***** válasza:

Hogyan próbáltátok megoldani a problémáitokat? Másfelől igenis, zavaró tud lenni, ha az ember nője egyfeltűnési viszketegséggel megáldott leányzó. Miért féltékeny? Sok pasi barátod van, akikkel láthatóan sokat foglalkozol?

26/F

2016. ápr. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Egy fiú barátom sincsen! Nem szoktam más pasikkal beszelni se. Ha a barátnőimmel elmegyek valahova egyből kezdi, hogy na megyek megcsalni őt stb, közbe meg nem igaz.

Masik meg az, hogy neki ez a kapcsolat előtt az akkori barátnője megcsalta , és szerintem nem tudta meg túl tenni magát rajta vagy attól fel hogy én is megcsalom ott...

2016. ápr. 29. 15:23
 5/12 Noren1989 ***** válasza:
100%
No, akkor más a leányzó fekvése. Kissé betegesnek tűnik a srác, nemde?
2016. ápr. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerintem is az , hiába próbálok vele komolyan elbeszélgetni, mert nem mond majdnem semmit csak én mondom a magamét...
2016. ápr. 29. 15:34
 7/12 Noren1989 ***** válasza:
Ideje a srácnak búcsút inteni. Ha lehet, ne sértegesd, legyél korrekt (mégha ő nem is volt az).
2016. ápr. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Aha, csak ilyenkor belegondolok, hogy hajítsam el ezt a 2es fel evet, de ha nem működik akkor hiába folytatjuk.
2016. ápr. 29. 15:39
 9/12 Noren1989 ***** válasza:
A napokban olvastam olyat is, aki 15 év házasságot rúg fel. Ezen a féltékenységen te nem tudsz változtatni.
2016. ápr. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezen mar nem, es ez meg szerintem idővel lehet rosszabbodik is.
2016. ápr. 29. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!