Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élők, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők, de nem házasok! Ti 0-24-ben együtt tudnátok lenni a párotokkal, vagy azért néha úgy érzitek, hogy kell olyan idő, mikor egyedül vagytok?

Figyelt kérdés
2016. nov. 9. 23:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Most nincsen kapcsolatom! De mindenkinek kell egy kis " magány ", hobbi, elmenni a csajokkal - pasis este, stb.. !
2016. nov. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mi nekünk olyan a helyzet, hogy nem is tudunk 0-24-ben együtt lenni, csupán 1,5 hónapig tartott de akkor viszont még munka közben is együtt voltunk.

Egyáltalán nem volt sok részemről, de évek alatt lehet másképp állnék ehhez.


Amit az első írt az alap, egyébként egy jól működő kapcsolat esetén, nem gondolom hogy az együtt töltött hétköznapi esték alatt annyira egymásra lehet unni, ha szeretitek egymást.

2016. nov. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%

0-24

Egy jó kapcsolatban magamat ismerve.

Bár most nem vagyok kapcsolatban.

20F

2016. nov. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Képesek lennénk rá, de egyikünk sem akarja. Szerintem egy kapcsolatban fontos, hogy a felek teret adjanak a másiknak.


Red Vixen ha kimennél az utcára és nem itt írnád folyamatosan az önfényező szövegeid, meg nem követőket akarnál toborozni és végre elgondolkodnál, miket beszélsz, végre talán rád nézne egy nő.

2016. nov. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi simán elviseljük egymást 0-24-ben, nem lesz gond ha majd nyuggerek leszünk.
2016. nov. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
biztos, hogy nem
2016. nov. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Igen,ha minden nap szexelunk :)

De mashol dolgozunk es o nem jar az en edzeseimre sem. Igy nem vagyunk 0-24-ben egyutt. De nem gond.

N

2016. nov. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jó a kapcsolatunk, de mindketten tudjuk, hogy kell a külön töltött idő. Felfrissít és jót tesz.
2016. nov. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ki tud együtt lenni 0-24??? Nem dolgoztok, nem jártok egyetemre? Vagy arra a két nap hétvégére gondolsz?
2016. nov. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

OFF: Mi a különbség, hogy házasok vagy sem? Ezt nem értem, hiszen a házassággal semmi sem változik.

ON: Nekem az összes kapcsolatomban szükségem volt egyedüllétre, ilyen típus vagyok. Természetes dolog számomra a külön program, barátokkal találkozás, de akár még utazás is. Akármennyire szerelmes vagyok, nekem nem az a jó kapcsolat, ha egymás fenekében vagyunk állandóan, nem is bírnám elviselni.

2016. nov. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!