Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet segíteni egy olyan emberen, aki manipulatív, gyakran vannak érzelmi dühkitörései, műbalhéi?

Figyelt kérdés

Ennek ellenére azt mondja, hogy szeret, óv, véd.

Nem lehet a pasival semmit normálisan megbeszélni, egy idő után egyre jobban húzza fel magát, ami a végén masszív dühkitörésbe csap át. Múltkor a gyerektémán ugrottunk össze, milyen vallást kapjon. (Szerintem nem kellene erőltetni semmit.)Előtte azt sérelmezte, hogy az étteremben megfordultam egy asztalhoz, megnéztem, kik ülnek ott. Aztán volt olyan is, hogy azért akart elmenni tőlem, mert lefekvés előtt még neteztem picit, ő pedig várt rám az ágyban. Felöltözött, hogy akkor ő megy, mert szerinte nekem ő nem elég fontos.

Azzal vádol, hogy miattam fogyott le 15kg-t, mert nem stabil a kapcsolatunk, és mennyit szenved. Emiatt amúgy sajnálom, de nem vagyok benne biztos, hogy én vagyok az oka teljes egészében.

Ki mit gondol erről?


2016. nov. 10. 13:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

"azt mondja, hogy szeret, óv, véd" - az addig szép és jó, hogy mit mond, de a tettei teljesen mást mutatnak. Egy kicsivel is értelmesebb ember pedig SOHA nem hisz olyan szavaknak, amiket nem támasztanak alá konkrét tettek/viselkedés. A drága párod tettei pedig nyilvánvalóan azt mutatják, hogy egyáltalán nem tisztel, de nem is szeret igazán, hiszen nem bír normális, emberi módon kommunikálni (vagy veled nem akar), te kimondottan frusztrálod, ezért is vádaskodik.

Kétlem, hogy ezellen te bármit tudnál tenni, esetleg ha nyitott párterápiára, akkor adnék egy esélyt a dolognak, de egyébként nem várnék a csodára változás formájában.

2016. nov. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy te se lehetsz százas, ha még vele vagy. Épeszű ember nem marad tartósan olyannal, aki egy 3 éves gyermek érzelmi érettségi szintjén van, hanem inkább keres maga mellé egy FELNŐTT társat.
2016. nov. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A Gyakorikérdések Általános És Tévedhetetlen Erős Alapokon Nyugvó Inkvizíciója elítéli ezt az embert, a büntetés máglyahal... mi? Azt már nem lehet? Akkor csak hagyd ott és mocskold ahol tudod!
2016. nov. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Alaszabaly, hogy amelyik emberrel vallason ilyen mertekben ossze lehet veszni, az nem egy intelligens ember, tehat tul sokat ne varj tole. Milyen vallasokbol lehet valasztani, hogy ennyire kibukik? O buddhistat akar, te meg ateista "keresztenyt"? :')
2016. nov. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Féltékenykedik de ez annyira egyoldalú kérdés,mintha a kérdező tökéletes lenne és mindent eltürne.

Van oka féltékenykedni?

Csináltál esetleg valamit a múltban?

Írtad is hogy nem biztos te vagy az oka teljes egészében,az az valami oka kell hogy legyen.

Ha normális választ akarsz írd le a te hibáidat is és a reális történetet,mert így csak seggnyalást kapsz,de szerintem te erre akarsz menni,hogy megnyugodjon a kis lelked te nem lehetsz hibás.

2016. nov. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem akarok seggnyalást, nem vágyom erre.

Az én hibám az, hogy mindent eltűrtem neki sokáig.

2016. nov. 10. 13:51
 7/13 anonim ***** válasza:

Mondhatod ezt nekem akkor se egész ez a történet.

Túl egyoldalú,biztos túl messzire ment de nem hiszem el,hogy ne lenne valami oka ennek a viselkedési formának.

Ha meg tisztában vagy vele,hogy nem hibáztál meg sokat néztél el neki,felesleges a kérdés mert magadban tudod akkor már a választ.

2016. nov. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
MENEKÜLJ
2016. nov. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Volt hasonló párom. Menekülj.
2016. nov. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Menekülj!
2016. nov. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!