Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a párom kiakad,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom kiakad, ha más, a valóságban teljesen ismeretlen emberekkel játszom néha, akik nem tudnak rólam semmit?

Figyelt kérdés

Több, mint két és fél éve vagyok együtt a barátommal, és mindketten szeretünk számítógépes játékkal játszani (wow, lol, etc.), de persze csak mértékkel, emellett van életünk, dolgozunk, és csak akkor játszunk, ha nincs mást csinálni. Néha, amikor ő éppen nem ér rá, én pedig itthon vagyok, és nekem sincs dolgom, van, hogy leülök játszani. És neki azzal van problémája, hogy vannak ugyanúgy a játékban ismerőseim, akikkel szoktam menni, és ők természetesen fiúk, de egyikük sem tudja, hogy én lány vagyok, mert nem szeretem ezt mondogatni egy ilyen helyzetben. És a barátom állandóan féltékenykedik, meg ideges és drámázik, ha ez jön szóba, vagy ha rájön, hogy nem vele játszottam, holott soha mégcsak okot sem adtam arra, hogy féltékeny legyen. Nekem a világon egyedül csak ő van, és nagyon szeretem, és a megcsalás nálam egyértelműen tabu. Ő mégis ki nem állhatja, hogy esetleg beszélgetek más, régi fiú barátaimmal, vagy ha azt mondom egy színészre, hogy helyes, akkor ő azonnal megutálja szinte... és az a baj, hogy amúgy abszolút nem önbizalomhiányos, és az élet minden más területén érett (22 éves), de a párkapcsolati témában nagyon gyerekcipőben jár.... mégis mit kezdhetnék vele, hogy ne legyen minden ellenkező neműre, aki csak mozog féltékeny?... Komolyan nem játszhatok, és nem beszélhetek más srácokkal, akikhez a való életben semmi közöm nincs és nem is lesz soha, mert szinte megtiltja, és állandóan összeveszik velem ezen, holott szerintem ebben semmi rossz nincs.

18/L



2016. nov. 12. 19:32
 1/6 Költőnő? ***** válasza:
63%
Hiába 22, egy éretlen tacskó még ezek szerint.
2016. nov. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem baj. Én is játszom.
2016. nov. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Neki semmi köze hozzá, h te mivel töltöd a szabadidődet. Ha valaki valkit meg akar csalni, azt úgyis megoldja... Mond meg neki, h te sem korlátozod őt, és jó lenne ha ő sem korlátozná téged. 27/F
2016. nov. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Valószínűleg annyi a problémája, hogy mint gamer pasi, pontosan tudja, hogy hogyan áll a gamer férfiak 98%-a a szintén játszó nőkhöz.

Elárulom: két lábon járó sunát látnak benne. Tök mindegy, hogy soha az életben nem fogják személyesen látni, biztos lehetsz benne, hogy több tucatszor elképzelnek minden gamer csajt a legkülönfélébb helyzetekben...


Természetesen nem igaz ez mindenkire, de sajnos a többségre igen. És mivel ezzel a párod is tisztában van, aligha vigasztalja a tudat, hogy nem vered nagydobra, hogy női játékos vagy.

Persze a megoldás mindenképp az lenne, ha némi önbizalmat építene magára, na meg több bizalmat feléd, de a fenti állatfaj hozzáállásán ez sem fog segíteni.


Én is gamer lány vagyok, és nekem is halál féltékeny az ilyenek miatt a párom, pedig nekem a játékostársaim többségét még ismeri is, mivel együtt is szoktunk játszani, és ők tényleg normálisak, nem a fenti állatfajhoz tartozóak. :) Itt csak az segít, ha nagyon határozott vagy, és nem hagyod magad. Játszol, és pont. Előtte is játszottál, ő is játszik, ne akarjon megváltoztatni. Meg persze a többszöri beszélgetés, hogy ő is elmondhassa, pontosan mi nyomja a lelkét, és próbálj meg mindegyikre őszintén megfelelni.

2016. nov. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mert azt akarja hogy vele játsz. pl.:mélytorok, kényszerfrancia, végén testre/szájba
2016. nov. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem érett -

"beszélgetek más, régi fiú barátaimmal, vagy ha azt mondom egy színészre, hogy helyes, akkor ő azonnal megutálja szinte..." - ha az, én most válaszolok neked feszültséget keltene benne, és azon filózna, mit kavarunk mi itt ketten.


Attól tartok, nemsokára korlátozni akarja /fogja a való életben is a kapcsolataidat: barátok, kollégák, családod - a végén meg eg szobába zárt zombiként senyvedsz.

Nincs ennek vége, láttam elégszer.

És ez nem "hiba" ez egy típusa az embereknek, akik csak 100%-ban birtokolt embert bírnak maguk mellett elképelni.

2016. nov. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!