Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok zavarna titeket ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok zavarna titeket ha a pasitok unalmában tinderezne?

Figyelt kérdés
Ha azt állítja, hogy nem csetel senkivel és pláne nem találkozik senkivel. Csak unalmában nézeget nőket, mert érdekli hogy kiknek tetszik.

2016. nov. 13. 20:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%

10: nyugodj bele, hogy kemény vagyok. ;) Ó, azt te el se tudod képzelni, hogy mennyire...


Tudtad, hogy társkeresőn 1 nőre 10 pasi jut? ;)

Semeddig nem tart találni egy pasit. Mi a bús francért maradjon az ember lánya egy olyan pötssel, aki ilyen szinten hü.lyének néz? Ennél csak az szánalmasabb, ha tényleg ennyire hül.ye.


Kérdező: és mesélj még arról az ötödik diplomáról, hogy csinálja? Fénymásolóval?

2016. nov. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
62%
Ez az 11es adjad neki!:D
2016. nov. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

#11: Ó, hát én abba bele sem merek gondolni...


Mondjuk azt is tegyük hozzá, hogy abból a 10-ből jó, ha egy normális van. Mondjuk ez a nőkre is igaz, ilyen szempontból, ti tényleg jobb helyzetben vagytok. Legalább van miből válogatni.

2016. nov. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
#12: Te minek örülsz? Lyuk van a seggeden és nem estél bele?
2016. nov. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#11

Mondjuk aki társkeresőzik az olyan is. A jó pasik nincsenek rászorulva, ahogy a jó csajok se.

Szóval kellemes válogatást a sok alkoholista, szerencsétlen, proli közül.

2016. nov. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
5 diplomával ez a szórakozása....Hagyjál már. Szánalom.
2016. nov. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Igen. Ha unatkozik, csinálhat ezer más dolgot, ami nem társkeresőhasználat. Olvasni, zenét hallgatni, facebookon nem társkeresős dolgokat nézegetni, kézműveskedni, sportolni... ezzel engem eléggé megsértene. Miért nézeget más nőket meg próbálgatja, hogy van-e matche, ha elvileg én vagyok neki a legjobb? Én ebből 2 dologra következtetnék: 1) mellettem kacsingat, nem vagyok neki elég fontos, 2) diploma ide vagy oda, hótt buta, szellemileg igénytelen, hogy máshogy nem tudja elfoglalni magát, ha kivételes módon tényleg csak unatkozásból csinálja.
2016. nov. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. nov. 14. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!