Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a gond? Többi infó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond? Többi infó lentebb.

Figyelt kérdés
Sziasztok 22 éves f vagyok és eléggé romantikus alkatú srác vagyok.. Volt pár kapcsolatom az elmúlt pár évben, de sose úgy sikerült ahogy szerettük volna.. Valahogy nem jött be nekik, az hogy ennyire romantikus vagyok.. Heti közös vacsorák, közös naplementi séták és ez nem jött be túlságosan nekik.. Velem van a probléma? Másik az, hogy egy ideje nincs senkim és nagyon hiányzik egy pár akivel lehetne beszélgetni elmondani a gondjaim, hogy legyen kire támaszkodni, sex hidegen hagy, engem csak az viditana fel akivel lehetne lenni.. Próbálok keresni, de sehogyse jön össze a dolog, bulizni nem szeretek járni, nem az a stílus megy ami nekem bejönne, meg a mai egykorú lányok, bulizósak, plázacicák.. etc nem akarok rosszat mondani, ezért és nem folytatom.. Velem van a próbléma, hogy így állok hozzá a mai egykorú, fiatal lányokhoz.. Illetve hol tudnék rendes kapcs társat találni?
2010. ápr. 29. 07:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha minden olyan egyszerűen menne, nem lenne senkinek se párkapcsolati gondja az életben :)

Nyugi, eljön majd a te időd is.

Gondjaiddal meg próbálj barátokra támaszkodni. Nekem most van egy lány az életemben, legelső talin rettentő szimpatikusak voltunk egymásnak, de mégis megbeszéltem vele, mi lenne ha csak barátok lennénk - olyan sok hasonlóságot találtunk egymásban, hogy kár lenne taccsra vágni kapcsolat miatt. És azóta is nagyon jól elvagyunk, sokmindent csinálunk együtt, elmegyünk együt kirándulni, számítunk egymásra, megbízunk egymásban - és ez most sokkal jobb nekem is neki is, sok kapcsolati csalódás után.

Legyen egy ilyen barátod, és utána keress kapcsolatot, úgy hogy a barátod nem hanyagolod el.

Hasonló cipőben jártam mint te, bár a sex engem nem hagy hidegen, eléggé forróvérű vagyok bizonyos helyzetekben ami kell is néha, de nem a nap 24 órájában :)

Próbáld meg nem barátként kezelni azokat, akikkel járni akarsz

22F

2010. ápr. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Eljön a te időd is:) az ilyen naplementés vacsizós éjszakázásokból jönnek a legszebb momentumok az életben és utána a legnagyobb szexuális élmények:)szóval csak hajrá,ne akarj más lenni,mint amilyen vagy most!23N.
2010. ápr. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat :) igen igazatok van.. 1x majd eljön a pillanat:)
2010. ápr. 29. 11:40
 4/10 anonim válasza:
bocs,nem akarlak megbántani,de szerintem veled van a baj!ne mindig másban kersed a hibát!nézz kicsit magadba,és próbálj alkalmazkodni másokhoz,akkor minden jóra fordul-EZT KOMOLYAN GONDOLD MEG
2010. ápr. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak rossz helyen keresgélsz.
2010. ápr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23N: igazán nincs mit:)
2010. ápr. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Sajnos én is így állok hozzá a dolgokhoz, pedig tudom hogy nem így kéne. Fontos hogy ne mutasd ki hogy romantikus alkat vagy,mert sokan ezt papucsként könyvelik el.Habár ha nem önmagadat adod akkor meg nem fogod jól érezni magad, szóval ez egy ördögi kör :) A legjobb ha nyitott szemmel jársz,és egyszer talán jön olyan aki megbecsül, stb
2010. ápr. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én becsülnélek, de idősebb vagyok nálad:D
2010. ápr. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is idősebb vagyok Nálad, de én is becsüllek.
2010. ápr. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2010. ápr. 30. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!