Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elég sok fps ben az a gond...

Elég sok fps ben az a gond hogy max garfikán ugy kb 20 fps em van amivel még pont nem lehet játszani. De ha lentebbveszem a grafikát akkor az fps is lentebb megy. Ez mitől van? Mit tegyek hogy jó legyen.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 09:20
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és a gépem:AMD atholn64 x2 processzor,asrock n68-s alaplap,2*1 giga ddr2 ram és zotac gtx 260 as videókártya.de pl a dirt 2 meg szépen elfut.szaggatás nélkül
2011. ápr. 3. 09:22
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, hogy lenne kevesebb az FPS, ha lejjebb veszed a grafikát.


Nem inkább feljebb húzod?

2011. ápr. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem ha ugy lenne hogy lentem veszem a grafikát és jobb lesz az fps em akkor nem írok ide...iet én se láttam még azért kérdeztem meg
2011. ápr. 3. 10:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen értéket veszel lejjebb?
2011. ápr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát a felbontást a textúrát azt ani alisinget vagy mit meg az összes többit amit lehet.ja és crt monitorom van lehet hogy a felbontás nem kompatibilis a kártyának??
2011. ápr. 3. 10:46
 6/7 anonim ***** válasza:
A felbontáson nemsok múlik, vizont érdekes a probléma. Érzed is, hogy rosszabbul megy a játék, vagy csak egy fps-mérőre hagyatkozol?
2011. ápr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
fps mérőre és szemmel is nagyon érezhető a romlás tehát ezt ugy kell elképzelni hogy játszanék a black opson.és max beállításokon átlagban 20 fps bejön ami hát játszható de már pont elmegy az élmény és ha akármit is lentebb veszek azzal csökken az fps is.pl 1024*768 ban már ien 5-6 fps em van megdöbbentő..
2011. ápr. 3. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!