Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnál is előfordult, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is előfordult, hogy nem tudta elfogadni, hogy egy kapcsolatban elmúlik a lila köd, a szenvedély, és átalakul megszokássá a kapcsolat? Vagy túl sokat várok?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyok egyutt a barátommal,én 23 éves vagyok, ő 36 lesz. Pár hónapja azt érzem, hogy részéről elmúlt a szerelem, de nagyon szeret a sok vita ellenére. Nagyon akaratos természetünk van,nehezen adunk igazat a másiknak, ebből sok is a vita,nehèz a kompromisszum. Nem is tudom jól megfogalmazni, de nem tudom eldönteni hogy normális-e amit érzek, természetes,vagy bebeszélem magamnak.


Szóval biztos sokat várok el valamilyen szinten, de úgy érzem,nem szerelmes már,mert nem ír, csak egy nap 2x, néha felhív,de egy- egy összeveszésnél napokra eltűnik,nem féltékenykedik,nem látom a szemében azt,amikor rám néz,mint anno,állandóan fáradt, nincs benne úgy élet. Ha együtt vagyunk,akkor szokott ölelgetni,és kedves,de pl.a szex is olyan monoton szamomra, nem sűrűn van, nem tudom, hogy magamnak beszélem -e be, hogy nincs kedve hozza, nem kíván, vagy tényleg így van-e. És a lényeg, hogy ezek miatt a "beteges", sötét gondolatok miatt úgy érzem,hogy kezdek kiábrándulni belőle. Ha úgy viselkedne mint az elején, hogy lelkes, odavan értem, nem bír ki egy napot sem a vitáknál nélkülem, és szenvedélyes lenne a szexben, pl.atmegyek és leteper a konyhában, nem csak pl.lefekvésnél,akkor úgy érzem visszatérnének az érzéseim, de ezt vele próbáltam megbeszélni,nem ment. Azt mondta ,hogy ugyanúgy szeret, csak nem bírja a vitát, de hát pont azert vitázom,mert ezeket érzem rajta.


Normális, hogy ennyi idő után ilyesmire vágyom, vagy ez egy természetes ellaposodás, és mindenhol bekövetkezik egy idő után?

Eleg nyitott vagyok szex terén, úgyhogy arra nem panaszkodhatna, hogy nem vagyok kreatìv vagy nem tudom elcsábítani.


Sokan írják, hogy ne dobjuk el a biztosat a járatlan útért, én sem akarnám, de így nem vagyok boldog. Túl sokat várok, és keressek szakembert az agymenésem miatt? Nem tudom elfogadni valahogy ha egy kapcsolat nem olyan mar,mint az első fél évben.Mikor tudom, hogy amit érzek,az már jogos?


Köszönöm a válaszokat.



2016. nov. 15. 19:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Úgy tűnik, hogy már az sem érdekli, ha nem hall felőlem, úgyhogy várok,már nem keresem. Nem hiszem, hogy itt segìtene az elvesztésem miatti félelem, nem maradt "taktika",annál nagyobb a baj nála, azt érzem. Csak örültem volna, ha ennél őszintébben múlik el. A jelek sajnos egyre egyértelműbbek.

2016. nov. 17. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!