Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek rendben van hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dalma1997 kérdése:

Szerintetek rendben van hogy a testvérem egy száll seggbe van (egy póló és bugyi) amikor nálam alszik a barátom?

Figyelt kérdés
Ők is barátok és ezért azt mondják hogy ez már természetes és én vagyok a hülye hogy kiakadok ezen s ezt felhozom.
2016. nov. 15. 23:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Öhm nem,ez nagyon nem jó, nekem egy párkapcsolatom így ment tönkre,volt két lánytestvér az egyikkel összejöttem,a másik folyamatosan így flangált stb. stb. és mint kiderült nem volt szerelem részemről, lefeküdtem a tesójával is,szóval szerintem jogos a kiakadásod, ez az én hibám egyébként de....szerintem még ha tényleg éreztem volna azt amit elhittem akkor is...etikátlan
2016. nov. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

Direkt csinálja.

Az ember lánya nem szokott idegenek előtt egy szál bugyiban flangálni, ha csak nincs valami szándéka.

Én a helyedben beszélnék vele, hogy tartsa tiszteletben a kapcsolatodat.

2016. nov. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
63%
mond neki, hogy majd te is így fogsz közlekedni, ha ő hozza haza a pasiját!
2016. nov. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%
Egyaltalan nincsen rendben.
2016. nov. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
16%
Most akkor azt várod el a testvéredtöl, hogy a te elképzeléseid szerint öltözködjön, viselkedjen az otthonában ha neked éppen összejön egy dugás?
2016. nov. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
71%
Tesód mennyi idős?
2016. nov. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
13%
Normális kapcsolatokkal teljesen oké, de mi nem ismerünk titeket.
2016. nov. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem normális dolog akárki mit mond.
2016. nov. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%
Én biztos nem flangálnék így a tesom párja elött. Furiii nekem, hogy ő igen
2016. nov. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
21%

Akkor is így alszik, ha nincs ott vendég? Esetleg épp kiment egy pillanatra vízért késő este, és nem gondolta, hogy meglátják?


Akármit el lehet képzelni. Én pl akkor is csak így alszom, ha vendég van a lakásban és mentem már ki pisilni hajnalban. Kifejezetten mikor ébren vannak még pizsamanadrág van rajtam.


Amúgymeg. Ha a tesód csak fel akarja kelteni a srác figyelmét tegye. Szemétség, de gondolom nem jó a viszonyotok. Ha a srác meg akar dugni valakit, úgy is megteszi, ha az nem mászkál bugyiban előtte.


Szerintem ne szólj érte, légy magabiztos, esetleg gyúrj popsira, hogy a te feneked szebb legyen. A sráctól elvárható lenne egy beszólás, hogy a nővéred segge majdnem olyan jó, mint a tied.


Egyébként meg miért dugsz a nővéred barátaival? Szerintem ez a bunkóság.

2016. nov. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!