Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek rendben van hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dalma1997 kérdése:

Szerintetek rendben van hogy a testvérem egy száll seggbe van (egy póló és bugyi) amikor nálam alszik a barátom?

Figyelt kérdés
Ők is barátok és ezért azt mondják hogy ez már természetes és én vagyok a hülye hogy kiakadok ezen s ezt felhozom.
2016. nov. 15. 23:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
57%

Csak egy kérdés? Ha például kimentek közös programként nyáron a strandra, ott mit vesz fel? Mi a különbség a bugyi meg a fürdőruha között? /az anyagán kívül/ Netán megkéred a többi strandolót öltözzenek fel, mert te ott vagy a barátoddal?

Én mindig azt gondoltam, egy kapcsolat alapja a bizalom. Kiben nem bízol? Magadban, tesódban, a barátodban vagy a kapcsolatotokban ?

2016. nov. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
43%

Egyáltalán nem természetes! Nálunk is volt, hogy itt aludt egy barátunk (külföldön él, nálunk volt nyáron egy hetet), és egyikünknek sem volt természetes, hogy félpucéran mászkáljunk, vagy egymás előtt öltözzünk át.

Illetve gondolj bele, hogy ha pl. egy rokon alszik nálatok (nagynéni, nagymama), akkor van-e rajta bugyin kívül más is. Elvégre egy nőrokonnal is csak van olyan jó a kapcsolata, hogy ne szégyenlősködjön előtte...


Másrészt: vajon a kettőtök kapcsolata mennyire jó, ha a tesódat tudja, hogy ez te nem tartod helyesnek, és feszt mutogatja magát a pasidnak?

Gondolom, a hüje pötsnek meg tetszik, hogy nézegetheti, rágerjed, aztán megdug téged. Közben meg álmodozik, hogy egyszer csak sikerül egyszerre a kettőt... ebben minden pasi egyforma.

2016. nov. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
84%
Dobd a testvéred
2016. nov. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem meg a sajat otthonaban mindenki abban maszkal es letezik, amiben csak szeretne fuggetlenul attol, hogy a testvere epp hanyadik pasijat tuszkolja bele az o eletterebe is. Majd mas erezze magat kenyelmetlenul a sajat otthonaban, csak mert ott az aktualis pasika? :/
2016. nov. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
50%

Nálunk ebből volt cirkusz, mert Anyósomnak is feltűnt, hogy átmegyek és akkor....

Amúgy hugod?

Mert nekem nem ez volt az egyetlen és általában a hugicák ilyenek.

2016. nov. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
30%
Otthon van.
2016. nov. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
70%

Ha félni kell, hogy ebből megcsalás lesz, akkor ez a kapcsolat ennyit is ér. Sem a pasik, sem a nők nem vakok, de ha szeret téged, akkor flangálhat előtte a világ legdögösebb nője,talpig pucéran, maximum megnézi, de eszébe sem jut, hogy megcsaljon.

Egyébként meg a pasikat jobban vonzza egy sejtető, szexi ruha, mint ha mindent látnak egyből. Szeretnek kicsomagolni :)

2016. nov. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
91%
Te ismered a testvéredet, biztos vágod, mi a szándéka.
2016. nov. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
67%

Három húgom van, mindegyik bugyiban meg pólóban flangál otthon. Igen, akkor is, ha esetleg ott alszik a párom. Van külön szobánk, éjszaka ott vagyunk, együtt, nem a húgomék seggét bámulja alvás közben.

Máskülönben meg, a húgomék otthon vannak, a párom nem. Nem fogják az ő kedvéért megváltoztatni az otthoni szokásokat. Én sem tenném.


Pedig esetünkben még csak nem is barátok a párom meg a húgomék, egyszerűen arról van szó, hogy mind a testvéreimben, mind a pasimban megbízom.


(Amúgy mi az elején megbeszéltük, mikor legelőször nálunk járt párom, hogy kellemetlenül érzi-e magát, mert akkor természetesen odafigyelünk. Mindazonáltal senki nem pucéron flangál, többet nem látnak és látunk egymásból, mintha strandon lennénk. Ennyi belefér.)

2016. nov. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Van egy barátnőm, aki ott aludt nálunk és bejött egy szál bugyiba és pólóban beszélgetni elalvás előtt. Úgy, hogy a párom is ott volt. (és előtte sem mászkáltunk soha egymás előtt sem igy.). Szerintem féltékennyé akart tenni , de nem jött össze, inkább nevetséges/szánalmas benyomást keltett. Nem is véletlen hogy már nem vagyunk jóban. Azért ha a tesóm csinálná ugyanezt, eléggé idegesítene. Bunkó dolog.
2016. nov. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!