Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyereket akar de én nem. Miért változott meg?

Figyelt kérdés
32 éves nő vagyok, a párom 35, 8 éve vagyunk együtt. Mindig is tudta rólam, hogy nem akarok gyereket és anno ő is ezt mondta! Néhány hónapja kezdte el mondogatni, hogy kéne egy gyerek, először azt hittem viccel, de egyre gyakrabban mondja és már párszor össze is vesztünk ez miatt. Vajon miért változott meg ennyire? Régebben sosem akart gyereket! Én még mindig szeretem de úgy érzem, hogy ennek így nincs sok értelme...

2016. nov. 16. 23:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
16%
Miért nem becsül meg jobban?! Országomat egy olyan nőért aki szintén NEM akar puját.
2016. nov. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Szergej55 ***** válasza:
92%
Akkor ennyi.
2016. nov. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez változhat az emberben, valaki soha semmilyen körülmények között nem akar. Valaki meg csak azt hiszi, hogy nem akar, aztán eljön a pillanat amikor észbe kap, hogy ő csak akkor nem akart de most már készen állna :)
2016. nov. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%

Ki tudja, talán 2-3 év múlva rád is rájön a kapuzárási pánik, és elkezdesz gyerek után vágyni. Így újra közös nevezőn lesztek.

:))

2016. nov. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Engem miert nem tud osszefujni egy ilyen növel a szel...
2016. nov. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon kevés az olyan nő, akiben soha az életben nem fordul meg a gondolat (illetve a vágy) hogy gyereke legyen. Egyáltalán nem kizárt (sőt), hogy néhány év múlva te is így leszel vele. Ez biológia. Ez a pillanat a férfiak életében is ugyanúgy eljön (vagy eljöhet), párod ezek szerint eljutott ide. Egyelőre azonban te még az "édes életet" hajszolod, mint ahogy kortársaid közül rengetegen, aztán majd a negyvenes éveid közelében kezdesz fűhöz-fához szaladgálni, de esélyes hogy akkor már késő lesz, és a jelenlegi párod már egy másik nővel fog gyereket nevelgetni. Ráadásul akkor "leakasztani" egy pasit, aki egy kiöregedő nővel szeretne családot alapítani, hát, nem lesz épp könnyű. Mindenki azt kezd az életével amit akar, de javaslom hogy gondold át még néhányszor ezt a gyerek témát...
2016. nov. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Tőlünk nyugatabbra már kiöregedőben van az első igazi szingli-generáció, akik az 1980-1990-es években voltak huszon- és harminc évesek és most az ötvenes-hatvanas éveikben vannak.


Köztük a tudatosan gyermekteleneknél készítettek felméréseket és ott az látszott, hogy a gyereket szándékosan nem vállaló emberek több, mint kétharmada utólag nagyon megbánta hogy nem vállalt gyereket, amikor még termékeny korban volt.

2016. nov. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

#7


Dehogy bánták meg.

2016. nov. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

8:

Mi?

2016. nov. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem ilyenkor külön kell válni, különutakra menni sajnos, ha már nem egyeznek ennyire a dolgok. Mert az egyik nem erőltetheti rá a másikra a gyereket. Hiába szeretik egymást, ha ebben az alapvetőben nem sikerül megyezni, akkor szerintem sajnos ennek itt a vége, hiába , hogy szeretitek egymást. Sajnálom.
2016. nov. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!