Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák? Van olyan közületek,...

Anyukák? Van olyan közületek, hogy nem akartatok gyereket, terhes letettek és változott mégis a véleményetek? nekem már van 3 fiam. Tesóm sokáig azt érezte egyáltalán nem akar gyereket, most már 50% igen.

Figyelt kérdés
2016. márc. 29. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves? Gyakran a kor meghozza a döntést us. Tul fiatalon sokan meg nem tudják elkepzelni sem ill. a társ akivel biztosan vállalható. A társ pl. akarja-e vagy csak visszahuzza a döntésben?
2016. márc. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Èn nem akartam gyereket, majd megtaláltam az igazit, de még akkor sem nagyon. Inkább csak az agyam mondogatta, hogy kellene.

Egyik hónapban nem jött meg, nagyon megijedtem, hogy terhes vagyok. Nem tudom mi miatt maradt ki, de a teszt negativ volt és köv hónapban meg is jött. Azt hittem örülni fogok, de nagyon mélyen csalódottságot éreztem. Akkor kezdett el bennem motoszkálni a gondolat, hogy igenis szeretnék babát.

Rá egy évre elkezdtünk próbálkozni, első hónapban össze is jött, de elvetéltem. Azt a fájdalmat leírni nem tudom. Mivel nem kellett művi befejezés, rögtön próbálkoztunk tovább és terhes is maradtam. Végig aggódtam a terhességet és az első perctől kezdve beleszerettem a babámba. Most 5 hónapos és leírni nem tudom, hogy mennyire szeretem a fiam :-) ezt nem lehet senkinek sem elmesélni, milyen amikor az embernek gyereke van, ezt csak át lehet élni

2016. márc. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
38 éves ,van férje is:)férje elvált,van egy 12 éves lánya.
2016. ápr. 1. 13:15
 4/6 A kérdező kommentje:
á társa akarja.
2016. ápr. 1. 13:16
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
Hú, azért 38 évesen már kellene, hogy vágyjon rá.
2016. ápr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Izabella220 ***** válasza:
Őszintét megmondva vannak azok az emberek akik felett tellik az idő és nég mindig ráér a gyerek.Ezzel pontosan így voltam én is.Most vagyok várandós,tervezett baba.28éves vagyok ideálisnak tartom a korom. És az igazi anyai ösztönök most alakulnak ki bennem. Ezt amúgy is igazán akkor érti majd meg az ember,ha várandós lesz. Ennek ellenére nehéz megmondani hogy akarok e több babát a jövőben de 1et mindenképpen akartam.
2018. márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!