Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ilyenkor mi van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyenkor mi van? Egyszerűen nem értem! Ez még szimpla szexkapcsolat?

Figyelt kérdés

7 Hónapja nincs párom 2,5 hónapja belevágtam egy szexkapcsolatba és az elején letisztáztuk hogy csak szex semmi más. 1,5 hónapja 2 alkalom után mondtam hogy fejezzük be mert nekem ez nem megy szarul érzem magam, azt mondta megérti látta is rajtam hogy mostanában nyomaszt valami nem akar bántani vagy rosszat nekem és ennyiben maradtunk. Minden héten járok hozzájuk takarítani és 3-4 hónap múlva oda is költözöm így esett meg hogy 2 hete elkapott hogy milyen jól nézek ki sőt egyre jobban, és megkérdezte hogy nincs-e kedvem átmenni este. Gyerekes anyukaként macera a dolog de végül is 1 órára sikerült elszakadnom és végig olyanokkal jött hogy ha ott fogok lakni mindennap együtt leszünk megkérdezte hogy azóta voltam e valakivel,megmondtam hogy nem és erre kb le se tudtam vakarni magamról e hete öleltem meg először az ágyban meg is jegyezte hogy ez az első alkalom hogy átöleltem és hogy mennyire örül. Dolgunk végeztével nem akart elengedni folyamatosan azzal jött hogy maradjak vele reggelig ölelgettet puszilgatott alig tudtam le vakarni hogy vár a gyerekem mennem kell. Aztán mindennap írt keresett szombatig akkor adtam oda a szülinapi ajándékát mert hát barátok vagyunk figyeltem hogy semleges dolgokat kapjon semmi szívhez szóló stb Aztán annyit írt hogy ne gondoljak bele semmit mert ez csak szex mire közöltem hogy én ezt tudom. Majd a konyhában adott a homlokomra egy puszit annyit mondott hogy nagyon szép vagyok és hiányoztam neki az elmúlt héten és örül hogy láthat nem volt szex semmi aznap azt mondta nem is ér rá és azóta hír se semmi róla. Gebedjek meg ha értem.

Szerintetek?


2016. nov. 17. 07:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%
Belédesett, és most fáj neki, hogy te nem érzel többet. Nehéz lesz így együtt... Biztos hogy ezt akarod?
2016. nov. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem felnőtt, gyermekes anyaként kellene lenned annyi eszednek, hogy nem mész bele ilyen megalázó kapcsolatokba, vagy ha mégis belemész, akkor tudd kinyitni a szádat orális szolgáltatások mellett kommunikációra is az adott úriember jelenlétében.

De egyébként nem kell túl sokat belegondolni, a csávó a saját lyukaként kezel, és nem szeretné, ha más is az ő megjelölt tulajdonába ürítene, úgyhogy jó, hogy újra visszatértél, mert hiányoztak neki bizonyos testrészeid.

2016. nov. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

#2

Az exem esetéből okulva nem kell tartós kapcsolat, és egyáltalán nem érzem megalázónak sőt rossznak sem hogy kölcsönösen örömet nyújtunk a másikak. Rég óta ismerem szóval ez előtt is sokszor találkoztunk beszélgettünk. Nem kell magyarázkodnom hogy vajon miért is vagyok egyedül illetve az sem zavarja hogy gyerekem van.Ami viszont engem zavar hogy mostanában furcsán viselkedik. Kedvelem nagyon is szerelem is lehetne belőle de erre nem adok esélyt mert egy "rendes kapcsolatot" én még korainak érzek. A baráti kör nem tud "rólunk" viszont folyton azt hajtják hogy ott van x és milyen jól összeillenétek és húúú. Lehet tényleg be kellene fejezni mert tudom hogy valaki meg fogja ütni a bokáját.

2016. nov. 17. 08:10
 4/22 anonim ***** válasza:
20%
Üríteni jó leszel, ha nincs más. Nem kell ebbe többet belelátni. Az ilyen üritőedények miatt hajlik egyre kevesebb férfi a tartós kapcsolatok felé. Minek is tenné? Mikor maguk a nők alacsonyítják le magukat azzal hogy bármire kaphatóak..
2016. nov. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
22%

Még ha le is van pontozva a 4-es, attól még igaza van.

A férfiak az ilyen riherongyok miatt tekintenek ránk úgy, nőkre, mint ahogyan a válaszában le van írva (tisztelet a kivételnek).

Gyönyörű példát mutatsz a gyermekednek.

2016. nov. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

#4

Na már most, komoly kapcsolatra találni 1 férfit iszonyt nehéz olyan aki el is fogad egy gyerekkel is? Szinte lehetetlen. Ha egy pasi komoly kapcsolatot akar akkor az nem éri be szex kapcsolattal hacsak nem szerelmes és ez a nőknél is így van. Inkább leszek egy "edény amibe ürítenek" mint hosszú távú kapcsolatban egy olyannal aki bántalmaz akár testileg akár lelkileg esetleg a gyermekemet nem fogadja el stb. Azok a nők akik egy ilyen kapcsolatba belemennek azok a legrosszabbak. Manapság a kapcsolatok? Van egy szex kapcsolat azt mondják hogy járunk és minden oké szerelem az végképp nincs. Inkább vagyok 1 emberrel szex kapcsolatban évekig mint egy sz*r hosszú távú kapcsolatban akár 1 napot is. Amúgy a legtöbb házasság is szex kapcsolat lesz pár év után aztán meg csak látszatra vannak együtt de mindenki félre kefél ami undorító. Én legalább nem csalok meg senkit és engem sem tud megcsalni senki. Illetve minden nőnek vannak szükségletei a férfiaknak vannak örömlányok, de nekünk? Az álszent r......k meg kíméljenek, náluk nincs rosszabb. Bort iszik és vizet prédikál.

2016. nov. 17. 08:39
 7/22 anonim ***** válasza:
38%
Viccen kivul menj el egy pszichologushoz. Milyen erzelmi mintat fogsz igy atadni a gyerekednek? Az osszes ferfi rossz, emberi kapcsolatok szarok, mind farkak es puncik vagyunk, mert igy sokkal konnyebb, te is ezt csinald? Azert mert volt egy szar kapcsolatod, amiben tul sokaig maradtal benne a lathatolag nem letezo onbecsulesed miatt, meg nem jelenti azt hogy nem letezik jo kapcsolat. Letezik, normalis emberekkel, erofeszitessel. Ja, hogy erofeszitest tenni nehezebb mint panaszkodni...
2016. nov. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ameddig ez nektek örömet okoz addig találkozgassatok kötetlenül. Ne tervezgess, majd meglátjátok mi lesz belőle.
2016. nov. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Szeretem az ilyet :D Nem panaszkodtam nem sz*roztam le a pasikat és a kapcsolatokat sem. Önbecsülés van ne aggódj. Pszichológus?! Nem szükséges. Nem azt mondtam hogy nem akarok soha kapcsolatot hanem hogy most még nem, mert nem érzem magam rá késznek szükségleteim meg nekem is vannak. Sok nő meg játssza magát hogy huhuhu de a szex egy természetes dolog és szükséges is. Milyen példát mutattok a gyerekemnek? Egyedül nevelem egyedül kell megoldanom mindent és meg is teszem mert én akartam így, nem hiszem hogy valaha is rossz szemmel nézne rám e-miatt hiszen anya vagyok de nő is. Ha netalántán találkozom egy olyan férfival aki el tud fogadni engem és a fiamat akkor majd lesz kapcsolatom, de mivel nem járok sehova nem beszélek szinte senkivel mert se időm se energiám ez pár évig még biztos nem fog előfordulni. Azt még hozzátenném hogy nem érzem magam riherongynak mert érzelmek nélkül nem fekszem le senkivel szeretem a partnerem de szerelmes nem vagyok és ebből ki indulva minden nő riherongy. Bár az én véleményem szerint csak az minősül annak aki mindenkivel össze fekszik érzelmek nélkül de az álszent féltékeny p*csák ezt biztosan jobban tudják.
2016. nov. 17. 08:59
 10/22 anonim ***** válasza:
64%
A leirasodbol nyilvanvalo, hogy egy valamifajta bantalmazo kapcsolatbol menekultel ki anno. Ezert van meg mindig az a fejedben, hogy csak ez a ket veglet letezik ("Manapság a kapcsolatok? Van egy szex kapcsolat azt mondják hogy járunk és minden oké szerelem az végképp nincs.") - vagy szar vagy szexkapcsolat mert ott nincs erzelmi bantalmazas. Erre gondoltam. Nagyon sajnalom, hogy az elet olyanokat dobott eled akik ilyen gondolkodasra kellett hogy kesztessenek.
2016. nov. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!