Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek arra vár, hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek arra vár, hogy én tegyem meg az első lépést vagy nem is akar komolyabb kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel nagyon jól kijövök, sok bennünk a közös szívesen vagyok vele és úgy látom ez kölcsönös.

De már több mint egy éve ismerjük egymást és sose történt több kézfogásnál, arca puszinál, ölelésnél.

Miért lehet ez? Akiket korábban ismertem és kapcsolatot szerettek volna elég hamar nyomulni kezdtek vagy legalábbis nyilván valóvá tették.

Lehet ő nem is akar többet? Vagy csak bizonytalan és arra vár, hogy én lépjek elsőnek?



2016. nov. 17. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Barátként, vagy a húgaként tekint rád. Ha több mint egy éve ismeritek egymást, akkor ha ennyi idő alatt nem lépett semmit, akkor nem is fog. Nem akar tőled semmit.
2016. nov. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem lánnyal volt ugyanez, a végén kibökte, hogy csak barát akar lenni. Érdemes lehet közeledni felé, jelzéseket küldeni neki vagy ha nek megy esetleg rákérdezni, hogy mit akar.
2016. nov. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan szokatlan, hogy barátok vagytok?
2016. dec. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!