Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, elmennétek péntek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, elmennétek péntek este egyedül?

Figyelt kérdés
A barátom péntekenként el szokott menni inni a barátaival, de ma egyedül megy (nem élünk együtt). Szerintetek ez normális és én aggódom túl a dolgot?
2016. nov. 18. 19:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
nem normális,minek vagy ilyennek a barátnője? látszik mennyire érdekled és szeret.ennyi vagy neki.
2016. nov. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
felőlem elmehetne,de aztán kiis dobnám.l
2016. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1-es: magát az embert nem ismered. Csak annyit tudsz róla, amit ide leírtam. Ennyiből nem állapíthatod meg, hogy milyen a kapcsolatunk. (Egyébként szeret, érzem is, teljesen jól megértjük egymást.)
2016. nov. 18. 19:33
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Nyilván nem egyedül megy, hanem valaki olyannal, akiről nem akarja, hogy tudj.
2016. nov. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
nem ismerem de ha inkább egyedül megy mint veled,vagy ha te nemakarsz menni és nem marad ott veled biztos tomboló szerelmes kapcsi lehet.ne szépitsd ez nem normális dolog.
2016. nov. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem egy városban élünk, most hétvégén nem tudtunk találkozni. Ezt előre megbeszéltük. Említette, hogy lehet, hogy majd elmegy valamerre, de nem gondoltam, hogy egyedül.
2016. nov. 18. 19:37
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Aha, hogyne... aki egyedül megy inni péntek este az vagy alkoholista vagy hazudik.
2016. nov. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
nem gondoltad? és ezt még elhiszed? naivka.
2016. nov. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Soha nem megyek egyedül inni sem, bulizni sem. A barátod per pillanat egy csajt dönget keményen.
2016. nov. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem járok inni, nem vagyok alkesz.
2016. nov. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!