Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engem zavar, de változtatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem zavar, de változtatni nem képes. Lányok mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
egyetemre jár a barátom, és ha van egy kis szabadideje, nem én jutok esébe hanem a meccs forma1 meg ilyenek. Nem mondta, de érzem. Mit csináljak, akkor nem is szerethet?
2010. ápr. 29. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ezt vele kellene megbeszélni.. szierntem
2010. ápr. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
semmi se hat rá. Mondtam már neki.
2010. ápr. 29. 16:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha téged zavar, és ő nem képes változtatni, akkor változtass te. Nem olyan nehéz dolog kilépni egy nem működő kapcsolatból. Sírsz egy kicsit, aztán kész.
2010. ápr. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, az egyetemista fiúk között, is sok a komolytalan. Nem ismerem, de lehet, hogy még nem elég érett, és komoly erre a kepcsolatra. Lehet, még kisfiú, kell neki a sok Tv, egyéb, mint azelőtt, de már a lányok is kezdik érdekelni. Lehet, jó csak, hogy vagy neki, mint egy kép a falán, máskülönben van más elfoglaltsága is rajtad kívül. Ezt beszéld meg vele, különben nem jutsz előrrébb.
2010. ápr. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Keress olyat, aki legszívesebben minden percét veled töltené. A szerelemnek erről kéne szólnia! Persze jó egy kicsit külön is, de ha túlzásba viszi a nemtőrődömséget, akkor lépj le... De ez csak egy tanács.
2010. ápr. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az ilyen srácok a magányos farkasok

nincs szükségük társra

vagy olyan kell nekik, akik csendesek, mintha ott se lennének

neked ilyen pasi kell?

2010. ápr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
engem is zavarna. de ha neki nem fontos h te jól érezd magad, akkor hagyni kéne a fenébe. ha neki nem hiányzol sosem annyira h veled foglalkozzon minden más előtt a szabadidejében, akkor lehet h érdemes elgondolkodni, h ez idő alatt ha szakítottál volna már, már simán törődhetne valaki veled rendesen, úgy, h ez még örömet is okoz neki, nem pedig rábeszélés hatása. pláne, h ez egy olyan alap dolog, amit a kapcsolatokban nem teher megtenni. azt gondolom, h rajtad múlik, h mikor mondod azt, h szevasz, és adsz magadnak lehetőséget egy jobb kapcsolatra.
2012. szept. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!