Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak miért féltek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak miért féltek az összeköltözéstől?

Figyelt kérdés
31 éves nő vagyok,párom 34. Már több,mint 3 éve vagyunk egy pár,de még nem élünk együtt. Sokat együtt vagyunk mindennap,de heti pár napot alszik csak nálunk. Szeret,fontos vagyok neki ez biztos,de képtelenek vagyunk tovább lépni,ami miatt sokat veszekedünk. Hiába szeretnék dülőre jutni,de sajnos nem megy. Kérdeztem mi a félelme,ha ő nagyon jónak érzi a kapcsolatunkat,de azt állítja semmitől nem fél,csak egyszerűen így jó neki...pedig van lakása mindkettőnknek. Ha megkérdezem mit várhatok a kapcsolattól,elrohan.
2016. nov. 20. 13:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%

Nem akarja feladni a függetlenségét, és gyáva elkötelezni magát!


"Ha megkérdezem mit várhatok a kapcsolattól,elrohan."

Megmondom én neked: SEMMIT se várhatsz!

Inkább szakítsatok, hisz elég idősek vagytok, hogy összeköltözzetek, de ha ő ennyi idő után se akar, akkor a kapcsolat se fontos neki annyira!

2016. nov. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
43%
nem a szavak embere, de az elrohanásból arra következtetek hogy az a válasza, hogy semmi mást nem várhatsz ettől a kapcsolattól.
2016. nov. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
7%

Most ezt hogy? A saját lakását nem fogja eladni, hogy kiszolgáltatottá válljon a szeszélyeidnek. A tiedet eladni sem okosabb húzás...


Jó ez így, nem tudom mi a bajod vele. Ez az ideális. Nem mentek egymás agyára.

2016. nov. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Egy idő után már kevés. Szeretnék többet együtt lenni azzal,akit szeretek. Ráadásul szeretnénk majd gyermeket és én addig nem szülnék,amíg nem tudom milyen vele együttélni.
2016. nov. 20. 13:30
 5/28 anonim ***** válasza:
24%

#4


Nem értem minek gyerek, nem ideális. De így már más.


Bár attól is függ MEKKORA a lakás. Egy szar garzonba én se költöznék össze senkivel... Kell egy szoba ahová el lehet vonulni néha, ne mindig egy helyiségben mindketten... Az őrjítő, olyan mint a börtön...

2016. nov. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%

#3, hogy érted, hogy nem mennek egymás agyára?

A kisgyerek (aki 34 éve született) azzal megy az agyára, hogy bizonytalanságban tartja, a Kérdező meg azzal megy az agyára, hogy megkérdez valami teljesen normális dolgot.

Ez nem ingatlan adás-vételi kérdés, emberi kapcsolatok... - amiből csak a szex kell a pasinak.

2016. nov. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlo cipoben jartam en is par honapja... Sehogysem jutottunk dulore, ultimatumot kapott es nem engem valasztott, hanem a megszokottat, mert neki az ugy jo.. Ugy vagyok vele, jobb hogy nem huztuk tovabb, ha neki ez ennyit ert, ugyis ment volna csak kesobb.

Ebben a korban ennyi ido utan ezt semmikepp nem tartom jo elojelnek..

30N

2016. nov. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
18%

#6


Őrjítő dolog tud lenni 0-24ben végig együtt lenni valakivel. Kell egy kis magány, bár ez biztosítható lakáson belül is, ha elég nagy (2 szoba legalább van, de komfortos alagsor/padlás is jó) de egy helyiségben lenni egész nap - egy ideig mókás, de aztán annyira nem... Nem olyan felszabadult, kell egy pár óra (vagy akár csak fél) magányos relaxálás.


A jobb házasságoknál pont így van, hogy nincsenek sülvefőve együtt, hanem mindig van pár óra mikor nem, amúgy meg igen.

2016. nov. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Biztosan nem csak szexre kellek neki. Rendszeresen járunk a családjához,miénkhez. Együtt járunk nyaralni,barátokhoz. Persze mindkettőnknek van saját baráti társasága és nem lógunk folyamatosan egymás nyakán. A házam 5 szobás,szóval el tudna vonulni. Az ő háza sem sokkal kisebb.
2016. nov. 20. 13:44
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Várj, de most konkrétan elszalad? Megkérdezed, ő meg akárhol van, elfut?
2016. nov. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!