Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak titeket zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak titeket zavar, ha kiderül a barátnőtökröl, hogy megcsalta az előző párjait többször?

Figyelt kérdés
2016. nov. 13. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Igen. Annyira, hogy össze sem jönnék ilyen nővel. Kutyából nem lesz szalonna...
2016. nov. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Helyzetfüggő.

Vegyünk példának egy 23 éves lányt. Ha ezt 16-18 éves kora között csinálta, akkor betudnám annak, hogy gyerekes volt, adnék esélyt neki, hogy megváltozott, és bíznék benne. Ha mondjuk 2 hónapja csalta meg a volt fasziját, vagy ahogy írod, minden előző párját, és ezt tudom, akkor kizárt, hogy összejöjjek vele. Amúgy is van komplexusom, amihez elfogadás kell egy nő részéről, aki többször csalta meg párjait az ezt nem fogja elfogadni. Emellett nincs akkora arcom, hogy elhiggyem, hogy az előző 5 nem volt jó, én meg jó leszek, és engem nem fog megcsalni. 23/F

2016. nov. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Az exem ilyen volt, és bár nekem azt mondta, hogy soha nem tudna megcsalni, valahogy mégis sikerült neki. Akkor megfogadtam, hogy az első kérdések egyike ez lesz és ha egyszer is megcsalta a volt barátját, akkor lehet akármilyen kedves és aranyos, kuka.


Az ilyen nőknek nincs empátiájuk, nem éreznek, csak a szükségleteik vezérlik őket.

2016. nov. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Volt egy ilyen barátnőm, aki megcsalta az exét. Persze nem örültem neki, de úgy voltam, hogy biztos megváltozott. Fél év múlva kiderült, hogy nem változott meg.

Többet nem kérek az ilyenekből.

2016. nov. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem is járnék olyan csajjal, akiről tudom, hogy megcsalta az előző párjait többször, mert erről még az elején, az ismerkedés során biztosan szó esne.

Persze előfordulhat, hogy a kapcsolat elején hazudik, azt mondja, hogy soha senkit nem csalt meg, és utólag derül ki.

Ebben az esetben igen, zavarna.

Annyira zavarna, hogy ezek után nem is számolnék már komolyan a kapcsolattal, szexre még megtartanám, de az érzelmi kötelék részemről biztosan megszűnne.

2016. nov. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem zavar, tudom hogy engem is meg fog csalni. elfogadom vagy lecserélem egy normalisra.
2016. nov. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

5-ös#

igen pont ez történt, azt mondta nem csalta meg az elözö párját, szerette, nagyon mély érzelmi kapcsolat volt, erre kiderül, hogy vagy 5 palival félrement. Állítólag azért mert a palija nem akart gyereket meg nem volt jó a szex, 25 évvel idösebb volt.

2022. febr. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!