Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akad ki a baratom majdnem mindenen?

Figyelt kérdés

Barmin kiakad,barmin idegbe tud jonni,barmit tulzasba visz bolhabol elefant. Neha ugy erzem,hogy sok,de nem tudom elengedni,nagyon szeretem es o is engem mert mikor lenyugszik bocsanatot ker ea belatja hogy hibazott. 13 honapja vagyunk egyutt,az anyukaja azt mondta,hogy gyermekkori serelem.

En mar neha nem tudom mit gondoljak :( szerintetek?

19/l


2016. nov. 20. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Erre szokás mondani, hogy "két hülye, egy pár".
2016. nov. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ezt nem ertem..bovebben kerlek
2016. nov. 20. 13:44
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem ilyen embert és ez bizony jobb nem lesz! Csak rajtad áll, hogy meddig tudod ezeket a kirohanásokat elviselni, pl ha már nem lesznek olyan erősek az érzelmeid vagy nem leszel vak a szerelemtől! Fiatal vagy még nagyon, nehogy kicsináljon téged idegileg! Én az ilyen mentalitású páromat elküldtem ideggyógyászatra nyugtatóért...persze én voltam a sz.r senkiházi h ilyet tanácsolok. Azóta nem találkoztunk!
2016. nov. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
sajnallak komolyan:/ en nem akarok igy jarni tenyleg nagy a szerelem koztunk mert mikor lenyugszik tenyleg megbanja latom rajta napokig bocsanatot ker es mondja,hogy fel attol,hogy elveszit,sir is hogy ne dobjam el,mert szeret,de nem is tudnam. Viszont tenyleg megviseltek a vitak.
2016. nov. 20. 13:54
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ó, te még beveszed ezt a bőgés előadást? Egyelek meg. Majd pár év múlva rájössz, hogy nem csak a jó oldalát kell valakinek szeretni, és az nem kompenzálja azt, hogy szar ember, és tele lesz a hócipőd.
2016. nov. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaaj, manipulatív kis g**ci, te meg be is veszed. Elhord mindennek, aztán meg sír. Velem csinálta ezt egy exem, tűrtem neki, sokáig. Egészen addig, míg egyszer eszméletlenre vert a nagy szeretetében.. A következő páromnál első ordenáré elszólásnál elhatárolódtam a dologtól, mondtam neki, hogy bár én is heves temperamentumú ember vagyok, van annyi önkontroll bennem, hogy meggondolom, mit mikor és hogyan mondok, és aztán soha többé még csúnyán se beszélt velem.
2016. nov. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem az anyja bunkó:)
2016. nov. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezt mibol gondolod?
2016. nov. 20. 14:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos a leírt tulajdonságok a személyisége részei, így megváltoztatni nem lehet, maximum önneveléssel enyhíteni, elviselhetővé tenni őket. De ezt ő nem teszi, úgy gondolja, elég a bocsánatkérés. Igen, 13 hónapos kapcsolatban, nálad ez elég is. De hidd el, hosszabb távon ez így nem fog működni.
2016. nov. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Idegbeteggel tartósan nehéz együtt maradni. Ha maradtok is együtt, nyugodtan készülj fel a legtosszabbra
2016. dec. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!