Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen lehetősége van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehetősége van egy anyukának 5,5 éves kislánnyal, havi 130 ezerrel Bp-en, egyedül, lakás nélkül?

Figyelt kérdés

Már nem tudom elviselni a sok bántást és megalázást, félek, hogy már így is gyógyíthatatlan lelki sebeket szerzett a kicsim.

Hová költözhetek???? Olcsó és nyugis szállást hol keressek?

A 12. kerületben dolgozom.

Senkim sincs, akivel megoszthatom bánatom.

A bántás szóbeli, de elképesztően brutális, naponta


2016. nov. 20. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
El Budapestről.
2016. nov. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A 12. kerületi családsegítőnél esetleg elindulhatsz, hátha tudnak segíteni valami olcsó albérlettel (bár nem tudom, hogy albérlet-közvetítéssel foglalkoznak-e, de hátha).

[link]

2016. nov. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Budapesten sajnos nem nagyon van olcsó albérlet. Mennyi a max amennyit ki tudsz fizetni?
2016. nov. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Albérlet 70000ft-tól van, szoba, vagy szoba nagyságú garzon. Ill vagy te, a gyerek, meg 130ezer ft.....van még kérdés?
2016. nov. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ki bánt? A jelenlegi párod?

Amúgy sajnos ennyiből maximum egy szoba a külvárosban, ha mellette enni is akartok még. Sajnos elég szar a helyzet mostanában.

2016. nov. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nézz körbe vidéken, Érd, Budaörs, stb. Pl. mi 50 km-re lakunk, de bő fél óra alatt bent vagyok a Déli-pályaudvaron vonattal, tehát a munka miatt nem érdemes csak Bp-ben gondolkodni.

Érdeklődj, hogy ilyen esetben kaphatsz-e önkormányzati bérlakást, és kb. mennyi idő után, milyen feltételekkel.

2016. nov. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom ami veletek történik. Szívesen segítenék,de csak egy szobám van. :( Ha lenne még egy azt mondanám költözzetek be, amig nem találsz valami megoldást. Különben az unokatesómmmal is az volt a helyzet a multkor,hogy elköltözik a kis fiával a férjétől. Az anya otthon is megfordult a fejében.
2016. nov. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szivesen meghallgatlak, de effektiv segitséget nem tudok nyujtani.
2016. nov. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat. Majd megírom merre vitt az utam.
2016. nov. 21. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!